Ad image

Tech Data: Paweł Andrzejewski Business Unit Managerem – PC Systems

Natalia Zębacka - Redaktor Brandsit 2 min

Tech Data poinformowała o powierzeniu stanowiska Business Unit Managera – PC Systems Pawłowi Andrzejewskiemu, który po 2-letniej przerwie na karierę zawodową w OKI Europe Limited, gdzie był zatrudniony jako Distribution Channel Sales Manager, zdecydował się na powrót do zespołu dystrybutora. Oprócz doświadczeń wyniesionych z pracy po drugiej stronie „barykady”, Paweł Andrzejewski wniósł łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, komunikatywność, zdolność współpracy i kierowania grupą oraz wytrwałość w dążeniu do realizacji wytyczonych celów. Na nowym stanowisku u „starego” pracodawcy będzie dążył do zwiększenia udziału Tech Data w rynku PC oraz efektywnego zarządzania podległym mu zespołem specjalistów.

Paweł Andrzejewski posiada 10-letnie doświadczenie w branży IT, w tym 8-letnie w dystrybucji. Zaczynał od stanowiska Product Manager Assistant w ABC Data. Przed powrotem do Tech Data, w której w latach 2016 – 2018 był zatrudniony jako Business Development Manager i odpowiadał za rozwój sprzedaży produktów HP PCS, w latach 2015 – 2016 pracował w ALSO – Product Manager odpowiedzialny za produkty HP i OKI oraz w latach 2011 – 2014 w ABC Data – kolejno wspomniany już Product Manager Assistant, Junior Product Manager i w końcu Product Manager. Ostatnie miejsce pracy poprzedzające powrót do Tech Data to OKI Europe Limited (Distribution Channel Sales Manager).

Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data, Polska, komentuje: Paweł dołączył do doświadczonego i w większości sprawdzonego w realiach rynkowych Zespołu. PC Systems są bardzo dobrze zadomowione w ofercie Tech Data i od lat stanowią jeden z filarów naszego rozwoju. Z ogromną przyjemnością ponownie powitałem Pawła w zespole i jestem pewien, że Zespól PC Systems w Tech Data otrzyma teraz ogromny zastrzyk pozytywnej energii oraz zostanie zasilony wiedzą doświadczonego managera.

Paweł Andrzejewski ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, Wydział Turystyki i Rekreacji.

Prywatne Paweł Andrzejewski jest fanem sportu. Interesuje się też sztuką i architekturą modernizmu.