Vertiv mianował Cheryl Lim dyrektorem ds. zasobów ludzkich

Natalia Zębacka
Natalia Zębacka  - Redaktor Brandsit 2 min czytania

Vertiv, globalny dostawca rozwiązań krytycznej infrastruktury cyfrowej i zapewniania ciągłości działania, mianował Cheryl Lim nowym dyrektorem ds. zasobów ludzkich (Chief Human Resources Officer, CHRO). Lim będzie podlegać bezpośrednio prezesowi Robowi Johnsonowi, a jej zadaniem będzie wspieranie celów biznesowych Vertiv poprzez realizację strategii HR oraz kierowanie jej rozwojem.

Lim ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w kierowaniu zespołami HR, wspieraniu transformacji organizacyjnej i wspieraniu przedsiębiorstw z branży produkcyjnej informacjami pochodzącymi z działających w skali globalnej działów kard. Przed dołączeniem do Vertiv, Lim spędziła ponad 20 lat na różnych stanowiskach kierowniczych w dziale kadr w firmie Honeywell, a ostatnio była wiceprezesem ds. HR w ITT Inc.

Cheryl Lim Vertiv

– Cheryl jest znakomitym liderem z dużym doświadczeniem w tworzeniu i realizacji wysokopoziomowej wizji i strategii w zakresie HR, jak też osiągania bardzo dobrych wynikówpowiedział Rob Johnson. Jej ogromna wiedza, poparta sukcesami w kierowaniu zespołami, pozyskiwaniu talentów i zarządzaniu zmianami w dużych globalnych firmach, będzie wspierać wysokowydajną kulturę, która jest podstawą firmy Vertiv.

– Liderzy firmy Vertiv mają wizję rozwoju i troski o pracowników, która doskonale pokrywa się z filozofią, którą kierowałam się podczas mojej ponad 20-letniej pracy jako dyrektor działu HRpowiedziała Cheryl Lim. Jestem podekscytowana możliwością pracy z zespołem osób myślących przyszłościowo i wdrażania strategii, które pomogą wspierać firmę Vertiv.

Lim uzyskała tytuł joint bachelor w zakresie studiów języka niemieckiego oraz zarządzania na Uniwersytecie w Leeds, a także tytuł magistra administracji biznesowej w Pepperdine Graziadio Business School.

Skomentuj
- Reklama -

Min. Moskwa: będziemy dalej blokować unijne regulacje dot. silników spalinowych

Wraz z innymi państwami będziemy nadal blokować unijne regulacje dot. samochodów z silnikami spalinowymi - zapowiedziała w poniedziałek minister klimatu

2 min czytania

“Rzeczpospolita”: Rząd ma pchnąć wielkie zielone inwestycje

Znamy szczegóły założeń do aktualizacji strategii energetycznej. Gigantyczne nakłady finansowe czekają OZE i energetykę jądrową, a ceny wytwarzania prądu mają

3 min czytania

Medycynę czeka nowa rewolucja? Sztuczna inteligencja bez regulacji może być niebezpieczna

Chociaż sztuczna inteligencja ogólna, która może rozwiązywać problemy tak jak ludzie, jest wciąż odległa o dziesięciolecia, "wystarczająco dobre” AI, takie

3 min czytania