VMware nawiązuje współpracę z Zoom

Udostępnij

VMware nawiązuje współpracę z Zoom Video Communications, by zapewnić lepszą i bezpieczniejszą pracę w środowiskach hybrydowych. Kompatybilność rozwiązania VMware Anywhere Workspace z platformą Zoom przełoży się również na łatwość użytkowania, wydajność aplikacji i sieci.

Badanie przeprowadzone na zlecenie firmy VMware pokazało, że 61% pracowników uważa pracę zdalną za istotny warunek, a nie tylko dodatkowy atut zatrudnienia. Co więcej, ponad 90% z nich oczekuje od pracodawców, że zapewnią im oni technologię i narzędzia, aby skutecznie wykonywać swoją pracę.

–       Sposób, w jaki pracujemy, zmienił się na zawsze. Teraz gdy firmy dostrzegły korzyści płynące z pracy zdalnej, chcą robić więcej niż tylko ją wspieraćpowiedział Shankar Iyer, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Działu End-User Computing VMware. Pracownicy oczekują, że ich narzędzia do pracy będą działać w każdym miejscu. VMware współpracując z liderami branży, takimi jak Zoom, kształtuje przyszłość pracy dzięki rozwiązaniom zapewniającym użytkownikom pozytywne doświadczenia z używania systemów — w biurze, w domu, w dowolnym miejscu.

VMware Anywhere Workspace umożliwia pracę w dowolnym miejscu poprzez zminimalizowanie ograniczeń, które wprowadzają systemy informatyczne i generują sami pracownicy. Prowadzi to zarówno do zwiększenia komfortu pracy użytkownika, jak i zwiększenia bezpieczeństwa. Rozwiązanie łączy w sobie zalety trzech produktów: Workspace ONE, VMware Carbon Black Cloud oraz VMware SASE.

–       „Jako że firmy zaczynają ponownie otwierać swoje fizyczne biura, coraz bardziej pożądany staje się hybrydowy model pracy. W związku z tym przedsiębiorstwa będą musiały przygotować oba scenariusze uwzględniające wykonywanie obowiązków przez pracowników zdalnych i stacjonarnychkomentuje Brendan Ittelson, CTO w firmie Zoom. Dodatkowe funkcjonalności, jakie środowiskom Zoom zapewnia Vmware, sprawią, że pracownicy będą po prostu bardziej produktywni, a dział IT efektywny i wydajny.

VMware i Zoom rozwiązują kluczowe problemy związane z pracą zdalną

Platforma komunikacji wideo Zoom jest bardzo stabilna nawet w najtrudniejszych warunkach sieciowych. W rzeczywistości użytkownicy mogą znajdować się w najróżniejszych miejscach, w ogromnym rozproszeniu geograficznym, łączyć się za pośrednictwem sieci publicznej z urządzeń, które mogą, ale nie muszą, być zarządzane przez organizację. To może generować ograniczenia stabilności pracy.

Zintegrowanie rozwiązań VMware Anywhere Workspace i Zoom przyczyni się do stworzenia silnych i odpornych na zakłócenia struktur, znacznie poprawiając komfort pracy i bezpieczeństwo.

Źródło:VMware

Zobacz

Rząd Ukrainy: we wrześniu możemy zacząć eksport tegorocznej pszenicy drogą morską

Ukraina może we wrześniu zacząć eksportować ze swoich portów zebraną podczas tegorocznych żniw pszenicę - przekazał w piątek wiceminister rolnictwa Taras Wysocki. Dodał, że liczy na to, że każdego miesiąca drogą morską będzie wywożone 3-3,5 mln ton zbóż.

Węgry/ Ministerstwo: na Węgry znów płynie ropa „Przyjaźnią”

Rurociągiem „Przyjaźń” znów płynie ropa naftowa na Węgry – poinformowało w czwartek węgierskie Ministerstwo Technologii i Przemysłu w komunikacie.

Francja/ “Le Figaro”: gazowy szantaż Putina ożywił w Niemczech debatę o energii atomowej

Niemcy mobilizują się do życia bez rosyjskiego gazu, a gazowy szantaż Putina ożywia w tym kraju debatę o energii atomowej – pisze w poniedziałek francuski dziennik „Le Figaro”, analizując skutki zmniejszonych dostaw rosyjskiego surowca do Niemiec.

ZUS może dofinansować poprawę bezpieczeństwa pracy – warto już teraz przygotować się do programu

Koszty świadczeń wynikających z wypadków przy pracy tylko w 2021 r. wyniosły...

Ocieplenie klimatu sprawia, że u żółwi morskich przychodzą na świat prawie same samiczki

Spektakularny przykład tego, jak jedno zaburzenie w przyrodzie powoduje kolejne, zaobserwowali naukowcy badający żółwie morskie na Florydzie. Wyjątkowo wysokie temperatury sprawiają, że przychodzące na świat młode to niemal wyłącznie samice.

Po pandemii powstała nowa klasa liderów technologicznych

Cisco AppDynamics, komórka firmy zajmująca się technologią obserwowalności sieci...
- Reklama -

REKLAMA