in ,

W Poznaniu wypożyczysz auto na minuty – współpraca 4Mobility z Audi

4Mobility, firma posiadająca sieć samoobsługowych wypożyczalni aut typu car sharing, nawiązała współpracę z Audi. W komunikacie Spółka podała, że w efekcie nawiązania współpracy, w Poznaniu zostanie otwarta wypożyczalnia 4Mobility, a flota firmy zwiększy się o 30 aut.

Obecnie nasze wysiłki skoncentrowane są na rozbudowie floty aut oraz tworzeniu kolejnych punktów wynajmu – uruchamiamy usługę w miejscach, gdzie użytkownicy najbardziej potrzebują wygodnych, innowacyjnych rozwiązań w zakresie poruszania się po mieście. Bazy 4Mobility zlokalizowane są w centrum miasta, przy stacjach metra, dworcach, lotnisku, a także centrach handlowych i biznesowych – teraz dzięki współpracy z Audi także mieszkańcy Poznania będą mieli łatwy dostęp do komfortowej alternatywy przemieszania się po mieście – powiedział prezes 4Mobility Paweł Błaszczak, cytowany w komunikacie.

Współpraca z Audi ma na celu zaspokojenie potrzeb współczesnego społeczeństwa. W dużych miastach posiadanie auta wiąże się z niemałymi kosztami, a wypożyczenie go na minuty w razie potrzeby niekiedy całkowicie wypiera potrzebę jego posiadania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
adwords

Marki komunikują się z konsumentem poprzez… serwisy społecznościowe

zysk

Nowa seria obligacji AB zadebiutuje jutro na Catalyst