Wiosenne spotkania S4E – Jak nie ulec cyfrowemu szaleństwu?

Branża ITWiosenne spotkania S4E - Jak nie ulec cyfrowemu szaleństwu?

Na Wiosennych spotkaniach S4E uczestnicy mogli wysłuchać prelekcji specjalistów z branży, a także wziąć czynny udział w debacie prowadzonej przez Piotra Puczyńskiego. Jednym z prelengentów był prof. dr hab. Piotr Płoszajski Kierownik Katedry Teorii Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, którego tematem prezentacji było pytanie: Jeśli transformacja cyfrowa jest odpowiedzią, to jakie jest pytanie?

Po prelekcjach przyszedł czas na debatę, w której wzięli udział: prowadzący – Piotr Puczyński; prelengenci – Bogusław Kułakowski, niezależny ekspert; prof. dr hab. Piotr Płoszajski; Dariusz Okrasa – Szef kanału partnerskiego Dell EMC Polska; Andrzej Kuźniak – Wiceprezes ABC Data oraz CTO S4E – Arkadiusz Możdżeń. Podczas panelu dyskusyjnego poruszono między innymi kwestie związane z rolą i miejscem człowieka w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Po tej części, uczestnicy mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami firm współpracujących z S4E w części networkingowej wydarzenia. Swoje rozwiązania zaprezentowali tam m.in. Huawei, Dell EMC, ABC Data, Quantum, Socomec. Przedstawiciele zarówno S4E, jak i partnerów firmy, chętnie dzielili się wiedzą z uczestnikami konferencji.

Wieczorem firma S4E przyznała nagrody swoim partnerom. Konferencja Wiosenne spotkania S4E 2018 pod hasłem „Nadążyć za tempem zmian” przebiegła w przyjemnej i profesjonalnej atmosferze.

Na kolejnych już Wiosennych spotkaniach myślę, że wszyscy szukamy odpowiedzi nie tylko na pytanie „Jak S4E będzie nadążało za tempem zmian”, ale także jak integratorzy, klienci mogą odnaleźć się w czasach, można powiedzieć, cyfrowego chaosu. Konsekwentnie staramy się dopasować do potrzeb naszych partnerów, dawać im nowe możliwości, kreować obszary do robienia wspólnego biznesu. Dla nas to jest klucz, który pozwoli nadążyć za tempem zmian. Nie chcemy ulec cyfrowemu szaleństwu i nieuzasadnionej pogoni, która w dzisiejszych czasach zaczyna mieć miejsce. – powiedział Prezes S4E, Paweł Piętka.

Sztuczna inteligencja podpowiada: