Zmiany personalne w Tech Data

- Reklama -

Tech Data Corporation ogłasza Mariusza Ziółkowskiego nowym Country Leaderem na Polskę. Poprzednio sprawował funkcję Country Managera w Technology Solutions, która wcześniej wchodziła w skład firmy Avnet, a teraz jest częścią firmy Tech Data.

Ziółkowski stanie na czele połączonych firm Tech Data oraz Technology Solutions w Polsce. Jego przełożoną będzie Judith Ecker, wiceprezes regionalny, Region Wschód, Tech Data.

Jest mi niezwykle miło ogłosić Mariusza country liderem na Polskę. Wykonywał on swoją pracę znakomicie, zarządzając Technology Solutions w Polsce, gdzie firma rozwijała się bardzo dobrze. Jestem przekonana, że połączonymi firmami Tech Data i Technology Solutions będzie zarządzał z taką samą energią i pasją, z jaką robił to wcześniej w firmie Avnet, a także wprowadzi je na wyżyny – mówi Judith Ecker

Bardzo się cieszę, że mogę stanąć na czele połączonych, w ramach Tech Data, firm w Polsce i zaoferować naszym Partnerom szeroką gamę rozwiązań dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Połączona oferta daje nam szansę przyspieszenia rozwoju naszych produktów, rozwiązań centrum danych i ofert technologicznych nowej generacji na polskim rynku. Jednocześnie możemy nadal koncentrować się na spełnianiu wymagań naszych Partnerów i Klientów – mówi Mariusz Ziółkowski

Mariusz Ziołkowski min

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -