4me dołącza do portfolio oferty Optimatis

Udostępnij

Robert Gontkiewicz założyciel i prezes Optimatis 14 czerwca 2022 poinformował, że do  portfolio firmy właśnie dołącza rozwiązanie firmy 4me.

Do tej pory wśród propozycji z zakresu ITSM/ESM dostępnych w portfolio Optimatis można znaleźć rozwiązania firmy Atlassian. 14 czerwca świat IT w Polsce obiegła wiadomość o nowości na rynku, jaką jest platforma 4me.

Jak możemy przeczytać na stronie Optimatis:
„4me to platforma oparta o chmurę obliczeniową, która udostępnia system zarządzania usługami, projektami, infrastrukturą i dostawcami, tworząc efektywną sieć współpracy. Ta sieć wzajemnie świadczonych usług może obejmować swym zasięgiem zarówno usługi działu IT, jak i zarządzania pracownikami, działu prawnego, włączając też usługi świadczone przez dostawców zewnętrznych.
Platforma 4me wykorzystuje najlepsze praktyki ITSM (Information Technology Service Management), ESM (Enterprise Service Management) i SIAM (Service Integration and Management), umożliwiając efektywną współpracę wewnętrznych i zewnętrznych jednostek organizacyjnych”.

Takie rozwiązanie do tej pory nie było dostępne w Polsce, choć firmy z Europy Zachodniej od lat z powodzeniem je wdrażają. 4me swoje korzenie ma w Stanach Zjednoczonych i od 2010 prężenie się rozwija, mając licznych partnerów z różnych miejsc świata. Pojawienie się jej w Polsce może być prawdziwą rewolucją świata IT i nie tylko.

Jak dodaje prezes Optimatis Robert Gontkiewicz:
„Optimatis od wielu lat wdraża rozwiązania ITSM i ESM w Polsce i Europie, dostosowując je do specyficznych potrzeb każdego biznesu lub klienta.
4me umożliwia tworzenie ekosystemu dostawców usług biznesowych, dając Optimatis możliwość oferowania naszym klientom mechanizmów współpracy własnych partnerów biznesowych.
Szybkość wdrożenia i elastyczność, którą charakteryzuje rozwiązanie 4me, to ważne elementy przewagi konkurencyjnej w dzisiejszym świecie. A to wszystko jest możliwe dzięki połączeniu ITSM, ESM i SIAM w jedno rozwiązanie – 4me.”

Rozwiązanie 4me jest dla organizacji, które potrzebują sprawdzonego i gotowego narzędzia, Narzędzia, które ma wszystkie elementy dobrego systemu ITSM ale ofertuje nowoczesny sposób licencyjny i zwinny model wdrożenia. To prawdziwy challenger!”.

Źródło:Optimatis

Zobacz

Otwarto ponad 12-kilometrowy odcinek S14 będący częścią zachodniej obwodnicy Łodzi

W sobotę udostępniono kierowcom odcinek nowej drogi ekspresowej S14 między węzłami Łódź Lublinek i Aleksandrów Łódzki. To pierwszy z dwóch nowych fragmentów trasy, która będzie zachodnią obwodnicą Łodzi. Cała inwestycja ma zostać ukończona wiosną przyszłego roku.

Instytut Polonika opublikował pierwszą monografię naukową pałaców w Wilnie

Publikacja jest pierwszym opracowaniem architektury pałacowej miasta dawnej Rzeczpospolitej – informuje Instytut Polonika. W czwartek monografia zostanie udostępniona czytelnikom.

Ugoda frankowicza z bankiem – czy jest opłacalna?

Wielu kredytobiorców, którzy zmagają się z problemem tzw. kredytów...

Holandia/ Media: mimo bojkotu rosyjskiej ropy Holandia będzie nadal ją kupować za pośrednictwem Indii

Pomimo zbliżającego się bojkotu rosyjskiego oleju napędowego Niderlandy mogą nadal go kupować za pośrednictwem Indii - informuje w poniedziałek portal RTL Nieuws. „To nowy model biznesowy Indii” – twierdzi Lucia van Geuns, ekspertka ds. energii w Haskim Centrum Studiów Strategicznych (HCSS)

Ropa lekko drożeje w Londynie

W poniedziałek rano ceny ropy naftowej na giełdzie w Londynie szły lekko w górę. Za baryłkę ropy typu Brent trzeba było zapłacić 113,23 dolara.

Michał Kanownik po raz trzeci w zarządzie Digital Europe

Prezes Związku Cyfrowa Polska został po raz kolejny wybrany...
- Reklama -