Acronis SCSVets wyszkoli 100 amerykańskich weteranów i małżonków wojskowych do końca roku

- Reklama -

Acronis SCSVets, organizacja non-profit z siedzibą w Arizonie , której celem jest zapewnienie powojskowego szkolenia i certyfikacji w zakresie IT dla niepracujących i bezrobotnych weteranów, a także małżonków wojskowych ma wyszkolić co najmniej 100 studentów do końca 2020 roku.

Przy zerowych kosztach dla uczestników, program ma rzeczywisty wpływ na życie jednostek, a także na całą gospodarkę. Acronis SCSVets pomoże przynieść do 1,26 mln USD rocznych dochodów z podatków i oszczędności w zakresie usług socjalnych w gospodarce tylko dzięki swoim absolwentom w 2020 roku. Jak powiedział jeden z tych absolwentów, Russell Corathers , „Acronis SCSVets pomógł mi stworzyć solidną podstawę, na której zbudowałem dodatkowe umiejętności potrzebne do kariery, zamiast pracy bez perspektyw”.

Program, który pomaga zniwelować lukę między prawie 14 tysiącami wolnych miejsc pracy z zakresu cyberbezpieczeństwa w Arizonie a brakiem wykwalifikowanych specjalistów, którzy mogliby je obsadzić, utrzymał wysoki poziom kształcenia, nawet gdy szkolenia stały się wirtualne z powodu COVID-19.

Ponad 45% uczestników Acronis SCSVets identyfikuje się jako mniejszość rasowa lub etniczna. W nadchodzących miesiącach organizacja non-profit jeszcze bardziej zdywersyfikuje swój fizyczny zasięg poza Phoenix, tworząc nową grupę studentów w Tucson.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -