Acronis udostępnia swoim Partnerom Acronis #CyberFit Academy

- Reklama -

Acronis uruchomił dziś Acronis #CyberFit Academy, nowy program szkoleniowy i certyfikacyjny, którego celem jest dostarczenie Partnerom cennych informacji na temat pozycjonowania, sprzedawania i wdrażania rozwiązań z obszaru cyberbezpieczeństwa, których poszukują nowoczesne organizacje. Nowa inicjatywa edukacyjna została ogłoszona podczas Acronis Global Cyber ​​Summit 2020.

Biorąc pod uwagę szybko zmieniający się i stale ewoluujący krajobraz cyberzagrożeń, firmy muszą nauczyć się działać w nowej, cyfrowej rzeczywistości, gdyż w przeciwnym razie ich biznes przestanie istnieć. W tym właśnie kontekście Acronis #CyberFit Academy jest skalowalnym silnikiem edukacyjnym zaprojektowanym w celu rozszerzenia wsparcia producenta dla Partnerów. Acronis planuje wyszkolić aż milion osób do 2022 r. Misją platformy jest zapewnienie Partnerom statusu ekspertów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i możliwości przedstawienia klientom rozwiązań, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom.

W ramach oferty specjalnej, zaplanowanej na uruchomienie Acronis #CyberFit Academy, wszystkie szkolenia i kursy certyfikacyjne w 2020 r. będą oferowane bezpłatnie obecnym Partnerom. Szkolenia mają na celu przede wszystkim informować, edukować i powodować nabycie praktycznych umiejętności. Kursy są dostępne za pośrednictwem  Acronis Partner Portal, dedykowanego portalu i będą osadzone jako linki w podstawowych produktach. Z poziomu konta partnerskiego można również dołączyć nowe subskrypcje szkoleniowe, które umożliwiają Partnerom dodawanie Klientów do sesji szkoleniowych dotyczących określonych rozwiązań.

Szkolenia online dla Partnerów będą dostarczane w niewielkich częściach, zgodnie z ideą chwilowego uczenia się 24/7. Acronis stworzył platformę, na której wszyscy Partnerzy i ich Klienci mogą wziąć udział w kursie samodzielnie i natychmiast, ponieważ nie są konieczne w tym celu ani żadne podróże aby je odbyć ani nie są to praktyczne warsztaty.

„Sukces Acronis opiera się na sukcesach naszych Partnerów, co sprawia, że ​​posiadanie skalowalnego silnika edukacyjnego dla całego ekosystemu Acronis ma dla nas kluczowe znaczenie”powiedział Serguei „SB” Beloussov, założyciel i Dyrektor Generalny Acronis. „Dostarczając cenne treści w uproszczony sposób bezpośrednio do usługodawców, ich pracowników i Klientów, Acronis zapewnia naszym Partnerom narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu”.

Platforma będzie oferować szkolenia i zupełnie nowe kursy certyfikacyjne #CyberFit w ponad 20 językach, a dotyczą one trzech głównych obszarów – sprzedaży, zagadnień technicznych i programistycznych:

•                     Treningi sprzedażowe. Kursy mają na celu doradzenie specjalistom z zakresu sprzedaży i marketingu, jak najlepiej pozycjonować produkty Acronis, a także prekazaći m podstawową wiedzę potrzebną do angażowania potencjalnych klientów i udzielania odpowiedzi na ich pytania.

•                     Trening techniczny. Zaprojektowane, aby zapewnić inżynierom dogłębną wiedzę na temat korzystania z rozwiązań Acronis Cyber Cloud i Acronis Cyber Protect 15, natomiast sesje praktyczne pozwalają uczestnikom poznać i przetestować wszystkie funkcje obu rozwiązań.

•                     Szkolenia dla programistów. Kursy ma na celu dostarczenie programistom aplikacji wiedzy na temat automatyzacji i integracji z aplikacjami innych firm z Acronis Cyber Cloud. Są to praktyczne szkolenia pozwalające uczestnikom poznać i przetestować wszystkie funkcje rozwiazań chmurowych.

Kursy prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów i są łączą w sobie prezentacje, materiały wideo i animacje, laboratoria i dyskusje panelowe na żywo. Te wszystkie elementy są częścią progresywnej struktury kursu, która obejmuje ćwiczenia, praktyczne przypadki użycia i egzaminy zaprojektowane tak, aby uczestnicy wyciągnęli praktyczną, a jednocześnie przydatną wiedzę ze szkolenia.

Kursy obejmą również zasadę znaną jako pięć wektorów ochrony cybernetycznej. Wszystkie rozwiązania firmy Acronis zostały zaprojektowane z myślą o pięciu wektorach cyberbezpieczeńśtwa, zapewniając bezpieczeństwo, dostępność, prywatność, autentyczność i ochronę (SAPAS) danych, aplikacji i systemów organizacji.

Platforma zostanie udostępniona za pośrednictwem lokalnych partnerów szkoleniowych, a także portali własnych firmy. Acronis ogłosił również, że będzie mógł dostosowywać kursy dla partnerów – tak, aby spełniały ich indywidualne potrzeby.

Oprócz szkoleń dostępnych dla partnerów Akademia Acronis #CyberFit będzie oferować programy dla własnych pracowników i użytkowników końcowych.

„Chcemy, aby Akademia Acronis #CyberFit była silnikiem edukacyjnym dla wszystkich szkoleń i możliwości dla każdego członka społeczności Acronis: od pracowników, przez partnerów handlowych, po użytkowników końcowych i każdego, kto chce być #CyberFit”wyjaśnia Righter Kunkel, który kieruje akademią Acronis #CyberFit. „Naszym celem jest przeszkolenie ponad miliona osób do 2022 roku”.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -