in , ,

Action rozszerza portfolio o produkty biznesowe marki SanDisk

Action S.A. rozszerzyło współpracę z firmą Western Digital – do portfolio produktów marki HGST, oferowanych obecnie przez polskiego dystrybutora, dołączy gama produktów biznesowych marki SanDisk.

Western Digital to światowy lider w segmencie technologii i rozwiązań z obszaru przechowywania danych, funkcjonujący na rynku od lat ’70 ubiegłego wieku. W swojej ofercie posiada szeroką gamę wewnętrznych i zewnętrznych pamięci masowych, systemów centrów danych oraz rozwiązań chmurowych. Dzięki przejęciu w 2016 roku firmy SanDisk, Western Digital uzupełnił swoje portfolio o produkty i systemy pamięci flash, stając się jednocześnie dostawcą kompleksowych rozwiązań do przechowywania danych o zasięgu globalnym.

Rozszerzenie umowy z Action S.A. jest efektem dotychczasowej owocnej współpracy pomiędzy polskim dystrybutorem a Western Digital Corporation, w tym szczególnie marką HGST – powiedział Marcin Pączko, HGST Country Manager na region Europy Środkowo-Wschodniej. – Jesteśmy przekonani, że poszerzenie współpracy przyniesie wiele korzyści obu stronom oraz naszym klientom.

Rozszerzenie współpracy z Western Digital to kolejny krok w stronę budowania kompetencji Action Business Center (biznesowa odnoga Actionu) oraz realizacji dystrybucji z wartością dodaną. Produkty biznesowe marki SanDisk stanowią ideale dopełnienie oferty serwerowej polskiego dystrybutora. Będą oferowane w szerokim portfolio skierowanym do klientów, jak  również wykorzystywane w rozwiązaniach i wdrożeniach marek własnych Action, w tym m.in. w linii serwerów Actina Solar.

Nawiązana współpraca przełoży się na większy wybór dla naszych partnerów, zarówno w zakresie produktów komponentowych, jak i gotowych rozwiązań marki Actina. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompletną ofertę we wszystkich kanałach sprzedaży Grupy Action – dodaje Michał Miłkowski, Dyrektor ds. Komponentów Biznesowych, Action S.A.

Western Digital i SanDisk są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi Western Digital Corporation lub podmiotów stowarzyszonych w Stanach Zjednoczonych  i/lub innych krajach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
wykres nc

Kurs akcji Action spada, niezadowoleni Obligatariusze przedstawili swój plan

Hand holding digital tablet computer with subscribe newsletter c

3 wskazówki, jak stworzyć skuteczny formularz zapisu do newslettera