Adrianna Chrobak nową dyrektor HR w polskim oddziale firmy intive

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit
1 min

1 kwietnia br.  Adrianna Chrobak objęła stanowisko dyrektorki HR polskiego oddziału intive. Będzie ona m.in. odpowiedzialna za budowę strategii HR intive na polskim rynku. Jest to nowo utworzone stanowisko w organizacji.

W swojej nowej roli Adrianna Chrobak będzie odpowiedzialna za budowę strategii HR intive w Polsce, a także realizację globalnej strategii HR firmy. Adrianna wraz ze swoim zespołem będzie także ściśle współpracować z działem sprzedaży intive. Nowa dyrektor, której rola łączy w sobie funkcje twardego i miękkiego zarządzania zasobami ludzkimi, skupi się również na budowaniu wizerunku intive jako atrakcyjnego pracodawcy, wspierającego pracowników w ich rozwoju.

Adrianna ChrobakJednym z wyzwań, stojących przed nową dyrektor, będzie takie zarządzanie zasobami ludzkimi, które zapewni firmie bezpieczeństwo i stabilizację w trudnym okresie spowolnienia gospodarki nie tylko w kraju, ale na całym świecie.

Adrianna ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, które zdobywała w różnych branżach: motoryzacyjnej, detalicznej, budowlanej i medycznej. W trakcie swojej kariery doskonaliła umiejętności w takich obszarach jak rekrutacja i pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój pracowników, rozwój organizacji, strategia wynagrodzeń, systemy motywacyjnych oraz employer branding. Prowadziła też zróżnicowane projekty z zakresu zarządzania zmianą, reorganizacji i restrukturyzacji.

- Advertisement -

Adrianna Chrobak jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie, gdzie uzyskała tytuł magistra.

Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz

- REKLAMA -