Advatech nawiązuje współpracę partnerską z Device42

Advatech, będący od lat w gronie największych integratorów IT w Polsce, poinformował o nawiązaniu współpracy partnerskiej z działającą globalnie firmą Device42 – specjalizującą się w zakresie zarządzania zasobami IT, mapowania zależności aplikacji oraz CMDB.

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit
2 min

W dynamicznie rozwijającym się świecie IT, kluczowe znaczenie ma nie tylko dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań, ale również ich skuteczna integracja i zarządzanie. W tym kontekście, ogłoszona niedawno współpraca pomiędzy czołowym polskim integratorem IT, Advatech, a działającą globalnie firmą Device42 – specjalizującą się w zakresie zarządzania zasobami IT, mapowania zależności aplikacji oraz CMDB, rysuje się jako znaczący krok ku nowym możliwościom dla przedsiębiorstw na polskim rynku.

Advatech, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku, ugruntowało swoją pozycję jako jeden z liderów wśród dostawców rozwiązań IT w Polsce. Firma znana jest z dostarczania zaawansowanych rozwiązań technologicznych dla sektorów takich jak bankowość, finanse, przemysł, telekomunikacja oraz instytucje publiczne. Jej specjalizacja obejmuje pamięci masowe, rozwiązania wirtualizacyjne i bezpieczeństwo danych.

Z drugiej strony, Device42, założony w 2010 roku, zyskał uznanie na rynku globalnym jako zaawansowana platforma służąca do wykrywania i mapowania zależności w pełnym stosie dla chmur hybrydowych. Wyróżnia się nie tylko zaawansowanymi narzędziami technologicznymi, ale również zaangażowaniem w zrównoważony rozwój, oferując narzędzia umożliwiające analizę wpływu technologii na emisję dwutlenku węgla.

Współpraca pomiędzy Advatech i Device42 ma na celu połączenie wiedzy technicznej i doświadczenia implementacyjnego Advatech z innowacyjnymi narzędziami oferowanymi przez Device42. Jak wskazuje komunikat spółki, partnerstwo ma za zadanie zapewnić klientom nowoczesne, łatwe w użyciu i efektywne kosztowo rozwiązania, które pozwolą na szybsze rozwiązywanie incydentów i poprawę ogólnej widoczności środowisk IT.

- Advertisement -

Takie partnerstwo ma szansę przynieść znaczące korzyści dla klientów, oferując im dostęp do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT, w tym zarządzania zasobami, mapowania zależności aplikacji oraz zaawansowanego zarządzania konfiguracją (CMDB). 

“Wierzymy, że dzięki połączeniu świetnego produktu z naszym wdrożeniowym doświadczeniem będziemy w stanie zapewnić naszym klientom nowoczesne, funkcjonalne, łatwe w użyciu i efektywne kosztowo rozwiązanie, umożliwiające zespołom IT szybsze rozwiązywanie incydentów i poprawę ogólnej widoczności środowisk IT.”napisano w komunikacie firmy Advatech.

Udostępnij
- REKLAMA -