Ad image

Aniela Hejnowska nowym Dyrektorem Marketingu i Operacji w polskim oddziale Microsoft

Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit

Począwszy od 15 maja, Aniela Hejnowska dołącza do Zarządu Microsoft w Polsce w roli Dyrektora odpowiedzialnego za Marketing i Operacje (Marketing & Operations Lead). Jako lider z wieloletnim doświadczeniem będzie wspierała rozwój spółki na lokalnym rynku. W szczególności będzie odpowiedzialna za realizację strategicznych celów biznesowych firmy w Polsce oraz działania marketingowe.

Aniela Hejnowska photo 1

Jestem pod wrażeniem transformacji kulturowej oraz strategicznej, jaką przechodzi Microsoft przez ostatnie lata. Cieszę się, że będę ich częścią i wspólnie z moimi kolegami i koleżankami będziemy nadawać rytm tym zmianom na naszym rynku. Jestem przekonana, że moja pasja do technologii pozwoli czerpać ogrom satysfakcji z pracy w tak dynamicznym środowisku. Wierzę, że wspólnie z zespołem będziemy osiągać ponadprzeciętne wyniki, realizować wyjątkowe projekty i uczyć się od siebie nawzajem. W Microsoft mamy szansę kształtować cyfrowy krajobraz zmian – mówi Aniela Hejnowska.

Aniela Hejnowska ma ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu organizacjami z sektora telekomunikacyjnego i nowych technologii. Przez ostatnie 3 lata pełniła funkcję International VP w Groupon, zarządzając zespołem 450 osób na 4 rynkach: francuskim, holenderskim, belgijskim i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wcześniej, przez ponad 4 lata pracowała w firmie telekomunikacyjnej Netia jako Dyrektor Zarządzający w segmencie SOHO/SME. Była odpowiedzialna nie tylko za działania na rzecz rozwoju biznesu, lecz także za szereg inicjatyw związanych z różnorodnością miejsca pracy i pozycją kobiet w biznesie. Aniela Hejnowska jest również przedsiębiorcą i za tę aktywność została wyróżniona m.in. tytułem Bizneswoman Roku 2010 przyznawanym przez Fundację Sukces Pisany Szminką.

Aniela Hejnowska jest absolwentką WSB-NLU w Nowym Sączu i Ecole Superieure de Commerce w Grenoble. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowała i mieszkała w międzynarodowym środowisku, w tym w Nowym Jorku i Paryżu. Jej pozazawodowe pasje to podróże i sport.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *