- Reklama -

Arval poszerza ofertę o rowery hybrydowe

Zobacz

- Reklama -

Rowery elektryczne premium marki CUBE: miejskie, MTB, crossowe i trekkingowe już teraz dostępne są w wynajmie długoterminowym oferowanym przez Arval. Spółka z Grupy BNP Paribas zawarła umowę partnerską z firmą Ski Team, polskim dystrybutorem marki CUBE. Oprócz samych rowerów, użytkownicy mogą korzystać także z pakietu serwisowego Ski Team przeznaczonego specjalnie dla jednośladów hybrydowych marki CUBE.

Arval Service Lease Polska, lider rynku wynajmu długoterminowego pojazdów w Polsce i Ski Team, oficjalny dystrybutor rowerów CUBE, ruszają z pierwszą na rynku ofertą wynajmu jednośladów z segmentu premium. Klienci mogą wybierać rower hybrydowy z aktualnej oferty Ski Team oraz skorzystać z finansowania w ramach wynajmu z pełną obsługą w Arval.

W ramach miesięcznej opłaty klient, oprócz wysokiej klasy roweru z napędem elektrycznym, otrzymuje ubezpieczenie od kradzieży i zniszczenia, OC i NNW, a także podstawowy pakiet serwisowy. W ramach usług dodatkowych dostępne są także: serwis realizowany przez Ski Team specjalnie dla marki CUBE, naprawy w modelu door-to-door oraz usługa przechowywania jednośladu zimą.

Rowery CUBE dostępne są w ramach oferty Arval Bike Lease oraz Arval 6 Wheels, czyli pakietu łączącego wynajem samochodu, roweru i dodatkowo bagażnika Thule do przewozu jednośladów.

Zamówione rowery CUBE będzie można odbierać w salonach firmowych Ski Team w: Warszawie (Białołęka, Wola i Okęcie), Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach. Także w nich realizowany będzie serwis przeznaczony dla rowerów marki CUBE.

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -