Awans wieloletniej managerki w TD Synnex

Izabela Myszkowska - Redaktor Brandsit

Kamila Bukowską, związanej z TD SYNNEX (wcześniej z Tech Data) od 22 lat, objęła właśnie stanowisko Business Unit Managera – Software&Cloud  w TD Synnex. Firma wskazuje, że po objęciu nowych obowiązków dla Kamili Bukowskiej, dotychczas kierownika ds. rozwoju biznesu, Team Leadera, niezmiennie najważniejsi pozostają ludzie, w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu. Jej zdaniem zadowoleni członkowie zespołu, to zadowoleni Partnerzy Handlowi i najlepsza recepta na sukces biznesowy. Dobra atmosfera sprzyja kreatywności. Bukowska wskazuje, że liczy się dla niej również zaufanie, dodając, że te wszystkie czynniki budzą kreatywność, świeżość i dają pozytywny zastrzyk energii.

Na nowym stanowisku Kamila Bukowska zakłada dalsze wzmocnienie pozycji TD SYNNEX  w obszarze Software&Cloud oraz rozbudowanie portfolio TD SYNNEX o rozwiązania nowych dostawców. 

Kamila Bukowska swoją przygodę z IT rozpoczęła w 1998 roku od pracy w Computer 2000, gdzie przez krótki czas pracowała jako koordynator reklamacji, żeby szybko awansować na stanowiska koordynatora w dziale obsługi klienta, kierownika działu obsługi klienta oraz koordynatora dostaw. Przejęcie Computer 2000 przez Tech Data otworzyło przed nią nowe możliwości. W 2001 roku została specjalistą ds. logistyki, szybko awansując na stanowisko specjalisty ds. zakupów i dostaw. W 2007 roku objęła stanowisko kierownika linii produktowej, w 2014 roku została kierownikiem działu, w 2018 roku starszym kierownikiem ds. rozwoju biznesu, a w 2021 roku kierownikiem ds. rozwoju biznesu , Team Leaderem.  Przed przyjściem do branży IT przez 3 lata była związana z firmą Danfoss, światowym producentem komponentów i rozwiązań technologicznych dla chłodnictwa, klimatyzacji i ogrzewania. Kamila Bukowska ma wykształcenie wyższe magisterskie. Studiowała w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Warszawie na wydziałach Turystyki i Rekreacji i Ekonomicznym.

Kamila Bukowska TD Synnex

„Wybór Kamili Bukowskiej na to stanowisko jest naturalnym i bardzo przyjemnym wyborem. Kamila bezwzględnie zasłużyła na ten awans. Doskonale zna branżę, na bieżąco śledzi trendy rynkowe, stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności. Prowadzi wspaniały zespół specjalistów, z którymi doskonale jej się współpracuje. Zdecydowałem się powierzyć jej nowe stanowisko i postawić ją przed nowym wyzwaniem, bo nie mam najmniejszej wątpliwości, iż doskonale sobie z tym poradzi. Jestem też pewien, iż przeniesie biznes Software&Cloud w TD SYNNEX na wyższy poziom. Kamila Bukowska to profesjonalistka z krwi i kości. Życzę jej powodzenia, sukcesów oraz dużo satysfakcji z wykonywanej pracy”. 

Mariusz Ziółkowski, Vice President, Poland, TD SYNNEX
SOURCES:TD Synnex
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *