Bezpieczna chmura do współpracy – Dropbox business w home.pl

- Reklama -

Prowadzenie własnej firmy daje sporo satysfakcji, ale jest też dużym wyzwaniem. Konieczność prowadzenia sprawnej komunikacji, kontrolowania dokumentów, prowadzenia działań pracowników – to wszystko zabiera sporo czasu.

Szczególnie, gdy nie wykorzystujemy nowoczesnych, technologicznych rozwiązań, które mogłyby nam to ułatwić. Tych tymczasem jest obecnie naprawdę sporo. Jednym z narzędzi, które warto wykorzystywać w codziennej pracy jest Dropbox Business. Poznajmy je lepiej.

Czym jest Dropbox Business?

Każdy, kto chętnie wymienia się plikami, robi zdjęcia lub kręci filmy z pewnością zna doskonale aplikację Dropbox. To wirtualna przestrzeń w chmurze, która umożliwia nam przechowywanie plików a także szybkie udostępnianie ich osobom, którym przekażemy dostęp do naszego konta. Czym w takim razie jest Dropbox Business? Mówiąc najprościej, jest to udoskonalona wersja Dropboxa, zapewniająca bezpieczeństwo przekazywania oraz przechowywania plików dostępnych w chmurze. Dane w Dropbox Business są znacznie lepiej zabezpieczone poprzez rozwiązania takie jak eDiscovery, system zarządzania informacjami oraz system ochrony przed utratą danych (DLP).

Jak możesz wykorzystać Dropbox w swojej firmie?

W każdej firmie ilość dokumentów, z których korzystamy w trakcie pracy jest ogromna. Zestawienia, raporty, wykresy, prezentacje, grafiki – wszystko to często przesyłane jest nawet kilkanaście razy dziennie pomiędzy pracownikami. Skutkuje to nie tylko stratą czasu, który można byłoby wykorzystać na efektywną pracę, ale również przyczynia się do powstawania chaosu i zagubienia dokumentów. Korzystając z Dropbox Office możemy tego uniknąć. Wszyscy pracownicy, którym potrzebny jest dany dokument mają do niego swobodny dostęp w wirtualnej chmurze. Mogą pobierać go na swoje komputery, dowolnie zmieniać i modyfikować.

Dlaczego warto?

Dropbox Business to przede wszystkim oszczędność czasu. Dostępne dla wszystkich pracowników, którzy pracują nad danym projektem pliki to znaczne ułatwienie komunikacji. Możemy zapomnieć o konieczności przesyłania plików mailem, co niejednokrotnie przy większych prezentacjach zajmuje sporo czasu. To również bezpieczeństwo. Korzystając z Dropbox Business masz pewność, że nikt, kto nie posiada hasła dostępu nie ma wglądu w dokumenty twojej firmy. To również dobra wiadomość dla pamięci twojego komputera – nie musisz już bowiem zajmować pamięci dysku by przechowywać wszystkie niezbędne dla pracy twojej firmy dokumenty. Słowem, to spora wygoda i ułatwienie codziennej pracy twojego przedsiębiorstwa.

Dropbox Business w home.pl

Zastanawiasz się nad wdrożeniem usługi Dropbox Business w swojej firmie? Obawiasz się jednak samodzielnego podłączania usługi czy konieczności płacenia za nią w walucie zagranicznej. Nie ma problemu! Obecnie możesz bowiem skorzystać z usługi home.pl, która całkiem niedawno wprowadziła do swojej oferty Dropbox dla firm. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że nad bezpieczeństwem danych twojej firmy czuwa nie tylko doskonale zaprojektowany system Dropboxa, ale również jedna z najbardziej cenionych firm hostingowych w naszym kraju.

Poznaj zalety

Dlaczego warto wybrać Dropbox Business w home.pl? To bardzo proste. Decydując się na usługę możesz liczyć na wsparcie techniczne. Dzięki temu jakiekolwiek problemy czy wątpliwości zostaną szybko wyjaśnione a praca twojej firmy nie będzie zakłócona. To jednak nie wszystko. Korzystając z usługi home.pl nie musisz również martwić się o płatności za usługę. Możesz bowiem robić przelewy w naszej walucie a także otrzymasz polską fakturę VAT. Dla wielu przedsiębiorców jest to znaczące udogodnienie, dzięki któremu korzystają z Dropboxa bez żadnych obaw. Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie odwiedź stronę https://home.pl/dropbox/.

Podsumowując, w dzisiejszych czasach nowoczesne technologie stają się niezbędnym elementem działania firmy. Jedną z nowości, dzięki której praca i komunikacja może przebiegać sprawniej jest Dropbox Business. To rozwiązanie, które ma wiele zalet. Warto więc zastanowić się nad jego wdrożeniem, tym bardziej, że koszt tej usługi nie jest wygórowany.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -