Billennium pierwszą polską firmą ze statusem Advanced Specialization w obszarze migracji do chmury

- Reklama -

Billennium, polska spółka dostarczająca rozwiązania oraz usługi IT dla biznesu, otrzymała – jako pierwsza (i jedyna) polska firma – status Advanced Specialization w obszarze Modernization of Web Applications to Microsoft Azure. Wyróżnienie przyznawane przez Microsoft jest potwierdzeniem najwyższych kompetencji związanych z przeniesieniem i modernizacją aplikacji do środowiska chmurowego.

Status Advanced Specialization to potwierdzenie najwyższego poziomu kompetencji w ramach programów partnerskich Microsoft. Aby go otrzymać, firma musi posiadać m.in. tytuł Gold Partnera w zakresie danej specjalizacji oraz odpowiednią liczbą certyfikowanych ekspertów z konkretnych technologii, a także przejść audyt potwierdzający realizację projektów zgodnie z najlepszymi praktykami zalecanymi przez Microsoft.

Billennium jest pierwszą i aktualnie jedyna polską firmą oraz trzecią w Europie, która otrzymała status Advanced Specialization w zakresie Modernization of Web Applications to Microsoft Azure! Tytuł przyznany Billennium jest efektem wieloletniego rozwoju kompetencji organizacji i jej pracowników w obszarze migracji aplikacji do Microsoft Azure, a także realizacji kilkunastu projektów dla klientów z sektora publicznego i prywatnego z całego świata.

W kolejnych miesiącach Billennium planuje potwierdzenie kompetencji w ramach Advanced Specializations w kolejnych obszarach technologicznych. Firma posiada obecnie 23 Centra Kompetencyjne (obszary, w których świadczy usługi) oraz statusy Gold i Silver w programie partnerskim Microsoft w 10 specjalizacjach, m.in. data analytics, data center, application development, application integration, cloud platform czy collaboration and content.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -