Billennium poszerza ofertę o rozwiązanie CRM, skierowane do MŚP

Newsroom BrandsIT
Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit 2 min
2 min

Polskie małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) oraz start-upy, zwłaszcza te działające w sektorze B2B, borykają się z problemem skuteczności działań sprzedażowych. W obliczu rosnących obciążeń finansowych, takich jak wysokie koszty energii czy płacy minimalnej, skuteczność sprzedaży staje się priorytetem. Polska spółka informatyczna Billennium, mając na uwadze te wyzwania, stworzyła Billennium Sales Box, narzędzie CRM oparte na funkcjonalnościach platformy Salesforce, dostosowane do potrzeb i budżetów MŚP.

Badanie przeprowadzone przez Karalla Research pokazało, że 47% polskich firm MŚP odczuwa pogorszenie sytuacji finansowej, a 15% przedsiębiorców obawia się o przyszłość swojej organizacji. Tym samym, pozyskiwanie klientów i zarządzanie relacjami z nimi staje się kluczowe dla utrzymania bezpieczeństwa biznesowego.

Eksperci Billennium wskazują, że jednym z głównych wyzwań działów sprzedaży jest brak spójnej bazy informacji o klientach, co utrudnia komunikację pomiędzy działami zaangażowanymi w proces sprzedaży oraz zarządzanie leadami. Innym problemem jest niska jakość lub opóźnienie w obsłudze klienta, co wpływa na jego zadowolenie i długoterminowe relacje z firmą.

Mimo że systemy CRM mogą pomóc rozwiązać te problemy, wiele firm MŚP w Polsce wciąż z nich nie korzysta. W 2021 r. tylko 25,5% małych przedsiębiorstw i 54,3% średnich korzystało z systemów CRM.

Billennium Sales Box to innowacyjne narzędzie CRM, które odpowiada na te potrzeby, oferując pełen widok klienta w Salesforce Customer 360 i wspierając przedsiębiorstwa w obszarach sprzedaży, obsłudze klienta, marketingu oraz organizacji pracy. Koszt wdrożenia Billennium Sales Box jest nawet 10 razy niższy niż w przypadku rozwiązania customowego, opartego na Salesforce, a proces wdrożenia trwa do 5 dni.

Aplikacja, oprócz dostępu do kluczowych funkcji platformy Salesforce, zapewnia stały dostęp do zespołu utrzymaniowo-wdrożeniowego, który pomaga w rozwiązywaniu bieżących problemów czy dodatkowej customizacji.

Więcej o rozwiązaniu i rynku CRM w Polsce przeczytasz w naszej rozmowie z Piotrem Grusiewiczem,  w najnowszym wydaniu Magazynu BrandsIT.

Billennium Sales Box dostępne jest w wersji przeglądarkowej oraz mobilnej w ramach jednej licencji. Więcej informacji na temat aplikacji można znaleźć na stronie.

Dowiedz się więcej o Billennium.

SOURCES: Billennium
Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz