Capgemini z nowymi planami rozwoju w Polsce: Piotr Wierzbicki dyrektorem generalnym Global Delivery Center w Polsce

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska  - Redaktor prowadzący Brandsit 3 min czytania

Capgemini Polska mianowała Piotra Wierzbickiego na stanowisko Dyrektora Generalnego Capgemini Global Delivery Center w Polsce. Globalna sieć centrów umożliwia Capgemini świadczenie usług biznesowych i transformacyjnych dla klientów z różnych krajów, w wielu językach i przez całą dobę. Dzięki rozbudowanej sieci centrów na całym świecie, Capgemini jest w stanie zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie.

Global Delivery Center w Polsce ma za zadanie wspierać i przyspieszać skalowanie technologii oraz usług biznesowych dla klientów z Europy oraz obu Ameryk. Centrum zostało utworzone w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów na ofertę Capgemini Polska, które świadczy usługi w zakresie Cloud Infrastructure Services, Intelligent Operations, Engineering, Research and Development, Data and Artificial Intelligence, Cybersecurity, Business Transformation Services, Finance and Accounting oraz Financial Services.

„Bardzo miło mi powitać w Capgemini Piotra Wierzbickiego, który poprowadzi Global Delivery Center w Polsce. Nasza sieć centrów ma kluczowe znaczenie dla wspierania procesu transformacji naszych klientów w każdym miejscu na świecie. Piotr ma wszystkie atuty, aby z powodzeniem im towarzyszyć i realizować ambicje Capgemini w Polsce. Piotr jest znakomitym ekspertem i liderem biznesowym. Może pochwalić się nie tylko 20-letnim doświadczeniem, ale również poczuciem misji w dostarczaniu najwyższej jakości rezultatów oraz rozległą wiedzą branżową.”

Jean-Philippe Bol, Dyrektor ds. Transformacji i Industrializacji Operacyjnej Grupy, Członek Zarządu Capgemini

„Global Delivery Center, wraz ze swoimi wysokiej klasy ekspertami w szybko rozwijających się dziedzinach takich, jak technologie chmurowe, sztuczna inteligencja, cyberbezpieczeństwo, inteligentne operacje czy inżynieria, kształtuje przyszłość głównych gałęzi przemysłu. Wykorzystam więc moje doświadczenia zebrane przez lata, aby wspierać wciąż rosnącą grupę międzynarodowych klientów w procesach transformacyjnych. Codzienna współpraca z utalentowanym zespołem ekspertów, który opiera swoje działania na wartościach Capgemini i dąży do biznesowej doskonałości jest dla mnie dużym wyróżnieniem.”

Piotr Wierzbicki, Dyrektor Generalny Capgemini Global Delivery Center w Capgemini Polska

Piotr Wierzbicki posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na kluczowych stanowiskach najwyższego szczebla z zakresu sprzedaży, finansów, które zdobył pracując jako CFO lub CEO w międzynarodowych firmach z branży IT (takich jak m.in. Sun Microsystems czy Sygnity). W ostatnim czasie pełnił funkcję Prezesa Zarządu Atos Polska SA oraz Atos Global Delivery Center Polska sp. z o.o. Jest absolwentem wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie. Ukończył również szereg szkoleń z zakresu finansów, zarządzania, sprawozdawczości finansowej i zarządzania projektami, w tym Business Program for Top Executives w IMD Business School.

Źródło Capgemini
Skomentuj
- Reklama -

Światowy Dzień Backupu – jak wybrać optymalne rozwiązanie dla firmy? Podpowiada ekspert Action Business Center

Eksperci firm badawczych zajmujący się  tematem cyberbezpieczeństwa są zgodni: w ostatnim czasie w Polsce lawinowo wzrosło zagrożenie cyberatakami. Celem hakerów