Ad image

Commvault: John Tavares na stanowisku Vice President, Global Partner Organization

Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit

Commvault ogłosił powołanie Johna Tavaresa na stanowisko Vice President, Global Partner Organization.

Na nowym stanowisku Tavares będzie odpowiedzialny za nadzorowanie rozwoju globalnej Organizacji Partnerskiej  Commvault i wzmacnianie relacji firmy z partnerami na całym świecie. Tavares przechodzi do Commvault z Dell EMC, gdzie przez ostatnie 25 lat pracował na różnych stanowiskach kierowniczych. Zajmował się sprzedażą, najpierw w EMC, a następnie po fuzji w Dell EMC.

„Cieszę się, że mogę wnieść moje wieloletnie doświadczenie w sprzedaży do Commvault i pomóc firmie w dalszym rozwoju jej reputacji w zakresie dostarczania zaufanych rozwiązań do zarządzania danymi klasy korporacyjnej w całym kanale globalnym”powiedział Tavares. „Global Partner Organization dokonała niesamowitych rzeczy, zwłaszcza w zeszłym roku w tak niepewnych czasach. Cieszę się, że będę mógł wykorzystać tę dynamikę i nawiązać  długotrwałe relacje partnerskie, które przyniosą korzyści naszym klientom”.

W związku z tą zmianą Mercer Rowe, dotychczasowy Vice President Global Partner Organization, obejmie stanowisko Area Vice President na rynku japońskim. Skoncentruje się na rozwoju Metallic oraz dywizji SaaS, a także dalszym wzmacnianiu obecności Commvault w regionie Azji i Pacyfiku.