Ad image

Dariusz Sawicki pracuje dla TenderHut

Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit

Grupa TenderHut realizuje plan ekspansji na rynku polskim i zagranicznym. Firma właśnie pozyskała nowego specjalistę – Dariusza Sawickiego, znanego w środowisku eksperta sprzedaży, marketingu i wdrażania nowych technologii.

Dariusz Sawicki – ekspert od marketingu i IT

Dariusz Sawicki przez ostatnie 7 lat budował biznes dla agencji digital marketingu Lemon Sky, a następnie w ramach sieci J.Walter Thompson Poland odpowiadał za nowy biznes całej grupy. Zajmował się pozyskaniem klientów zarówno w obszarze digital marketingu (Tchibo, Skanska, E.Wedel, Soraya, Credit Suisse, RTV Euro AGD), jak i wdrożeń technologicznych portali korporacyjnych dla X-Trade Brokers, Sage, SKOK, Nowy Styl Group.

Dariusz Sawicki Tender Hut
Dariusz Sawicki Tender Hut

W Grupie Kapitałowej TenderHut Dariusz Sawicki odpowiedzialny będzie za wsparcie sieci sprzedaży usług IT, a także rozwój biznesu na rynku Szwajcarii, Niemiec i Austrii.

O jego najważniejszej roli w naszej grupie kapitałowej nie mogę jeszcze mówić, bo to branżowa niespodzianka. Już niedługo ją ogłosimy. Jedno jest pewne – to będzie duża sprawa, która na pewno odbije się szerokim echem w branży – wyjawia Robert Strzelecki, wiceprezes ds. operacyjnych TenderHut.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *