Darmowa konferencja online poświęcona AI – nie przegap!

Branża ITDarmowa konferencja online poświęcona AI – nie przegap!

HPE przy użyciu najnowszych technologii wykorzystujących sztuczną inteligencję pomaga osiągnąć niesamowite cele. I to właśnie sztuczna inteligencja jest tematem trzydniowej, darmowej konferencji online May AI Help You?, która odbędzie się w dniach 13-15 października. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jowita Michalska, założycielka i CEO Digital University, Singularity University Warsaw Chapter Ambassador.

O sztucznej inteligencji mówi się wiele, ale czy zdajesz sobie sprawę z jej ogromnego potencjału – tego, gdzie i w jaki sposób możesz ją wykorzystać?
Jak AI może pomóc Twojej firmie? Jak chronić swoje środowisko dzięki platformie HPE InfoSight, wykorzystującej sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe? Czy AI może być ekologiczna? To tylko kilka z wielu pytań, na które HPE poszuka odpowiedzi podczas wydarzenia May AI Help You?

Zarejestruj się za darmo, skorzystaj z aż 16 interesujących spotkań online i zoptymalizuj swój biznes w oparciu o wiedzę na temat AI.

W pierwszym dniu konferencji prelegenci wydarzenia opowiedzą o tym, jak nowe technologie pozwalają uprościć życie i rozwiązywać problemy niemal niemożliwe do rozwiązania. Gość specjalny Jowita Michalska, założycielka i CEO Digital University, w swoim wystąpieniu „Technologia dla ludzkości – globalne metatrendy na 2020-2030” przedstawi, jak sztuczna inteligencja wpłynie na naszą najbliższą przyszłość. Na przykładzie „asystenta” HPE InfoSight dowiesz się również, w jaki sposób AI pomaga w zarządzaniu infrastrukturą IT w centrach przetwarzania danych. Zobaczysz też wiele prawdziwych przykładów osiągnięć i współpracy HPE ze swoimi klientami.

Drugiego dnia posłuchasz o bezpieczeństwie danych, które ma kluczowe znaczenie w dzisiejszym świecie. Poznasz szczegóły programu HPE Timeless Storage związanego z ochroną inwestycji, a bazując na przykładzie funkcjonowania branży lotniczej dowiesz się m.in. o tym, jak zrealizować chmurę storage we własnej serwerowni, jak optymalnie dobrać miejsce składowania danych i czy nieprzerwana praca systemów IT to dziś fikcja, czy rzeczywistość. Zobaczysz, jak sztuczna inteligencja platformy HPE InfoSight pozwala na kierowanie ruchem lotniczym, wyciąganie wniosków, podejmowanie właściwych decyzji i zapewnienie bezpieczeństwa.

Ostatniego dnia wydarzenia HPE zaprasza na podróż po technicznych aspektach technologii hiperkonwergentnej – dowiesz się, jak jeden pulpit zarządzania HPE SimpliVity drastycznie upraszcza i zmniejsza skomplikowanie systemów, a jednocześnie dzięki AI wspomaga podejmowanie decyzji i zmniejsza ryzyko popełnienia błędów. Usłyszysz, jak budować bezpieczeństwo finansowe przedsiębiorstwa w oparciu o bezpieczeństwo danych i, czy AI jest w stanie powiedzieć Ci, jak dbać o własne zdrowie. Podjęty zostanie również ważny temat ochrony środowiska w kontekście coraz szerszego wykorzystywania sztucznej inteligencji, która odpowiada za zaangażowanie ogromnych mocy obliczeniowych.

Więcej informacji odnośnie wszystkich sesji online i prelegentów znajdziesz na stronie: www.mayaihelplyou.pl

Konferencja May AI Help You? będzie wypełniona po brzegi prawdziwymi przykładami osiągnięć z wykorzystaniem sztucznej inteligencji oraz case study wdrożeń HPE. To niepowtarzalna okazja do zdobycia unikalnej wiedzy dotyczącej ochrony danych, rozwiązań HPE InfoSight i Nimble, a także wysłuchania licznych ciekawostek związanych ze sztuczną inteligencją oraz aktualnymi trendami technologicznymi – zupełnie za darmo! Konferencja jest skierowana nie tylko do działów IT, ale również do dyrektorów i właścicieli firm. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię temat chmury, automatyzacji, backupu czy hiperkonwergencji, podczas May AI Help You? każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

May AI Help You to najważniejsze wydarzenie od startu Crew Dragon – nie może Cię na nim zabraknąć! Zarejestruj się za darmo już dziś: www.mayaihelplyou.pl

Sztuczna inteligencja podpowiada: