Dołącz już teraz do uczestników Plebiscytu 

BITy 2022

Dołącz do najważniejszego wydarzenia branży ITSM

Udostępnij

Już 27 rozpoczyna się konferencja Digitalize and Automate – najważniejsze wydarzenie w branży Service Management w 2022 roku. Na konferencję, która odbędzie się w dniach 27-28 września, zaprasza Advatech wraz z firmą Efecte.

Digitalize and Automate to spotkanie dla pasjonatów i ekspertów zarządzania usługami. Po raz kolejny zgromadzi prelegentów reprezentujących różne instytucje, między innymi:

  • Jussi Tolvanen, Dyrektor Generalny DNA, największej firmy telekomunikacyjnej w Finlandii.
  • Aleksandra Przegalinska, Profesor Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Prelegentem konferencji Digitalize and Automate został również Mariusz Maniak, Kierownik Działu ITSM z Advatech.

Konferencja należy do Top 5 największych wydarzeń ITSM roku, a ubiegłoroczna edycja przyciągnęła ponad 2000 uczestników. W ciągu dwóch dni wydarzenia uczestnicy usłyszą inspirujące przemówienia, wnikliwe dyskusje panelowe oraz zapoznają się z pokazami technologii z zakresu IT Service Management i Identity Management. Tematem przewodnim konferencji jest pytanie: W jaki sposób cyfryzacja i automatyzacja wpłyną na przyszłość Europy. Uczestnicy będą także jednymi z pierwszych, którzy usłyszą o nowych funkcjach platformy Efecte, planach dotyczących produktów i innowacjach.

Gościem specjalnym będzie wielokrotny mistrz świata Formuły 1.

Zapraszamy do rejestracji na to bezpłatne wydarzenie online – https://bit.ly/3TxtDIR

Źródło:Advatech

Zobacz

Orlen uruchomił w czeskim zakładzie instalację do produkcji DCPD

Orlen Unipetrol uruchomił w czeskim zakładzie w Litvinovie instalację do produkcji dicyklopentadienu (DCPD). Roczna produkcja ma wynieść do 26 tys. ton - podał PKN Orlen w komunikacie prasowym.

Szwecja: wzmocniły się podejrzenia, że przy Nord Stream dokonano sabotażu

Nasze podejrzenia dotyczące możliwości dokonania sabotażu przy gazociągach Nord Stream zostały wzmocnione - poinformowała w czwartek szwedzka prokuratura krajowa oraz służby specjalne SAPO. W środę zakończono oględziny miejsca wycieków.

Biały Dom: Sullivan i Stoltenberg rozmawiali o sabotażu NS i ochronie infrastruktry krytycznej

Doradca prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan i sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg rozmawiali w piątek na temat rosyjskiej próby aneksji ukraińskiego terytorium oraz sabotażu gazociągów Nord Stream i ochronie krytycznej infrastruktury - przekazał Biały Dom.

Notowania metali bazowych, węgla i paliw (tabela)

Notowania metali bazowych na London Metal Exchange, uprawnień EUA do emisji CO2, ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok oraz ceny paliw.

USA planują zniesienie niektórych sankcji wobec Wenezueli

Administracja prezydenta Joe Bidena planuje zniesienie niektórych sankcji wobec Wenezueli, które umożliwiłyby temu państwu zwiększenie wydobycia ropy naftowej - poinformował w środę dziennik "The Wall Street Journal", zaznaczając, że możliwe jest przywrócenie eksportu surowca do USA i UE.

Spadki na giełdach; na rynkach nastawienie risk-off

Notowania na amerykańskich giełdach poszły w dół w czwartek. Na rynkach panują negatywne nastroje wobec przyszłej ścieżki dla stóp procentowych. Dolar umacnia się.
- Reklama -

REKLAMA