- Reklama -

Dostawca rozwiązań druku członkiem Związku Cyfrowa Polska

Zobacz

- Reklama -

Lexmark, globalny dostawca rozwiązań druku oraz przetwarzania obrazów został członkiem Związku Cyfrowa Polska.

– Lexmark to silna marka, która zaangażowana jest w transformacje cyfrową przedsiębiorstw, oferująca wiele ciekawych rozwiązań związanych m.in. z chmurą czy Internetem Rzeczy.  Liczę, że wspólnie będziemy mieli okazję do wielu ciekawych projektówmówi prezes Cyfrowej Polski Michał Kanownik.

Grzegorz Najda, Dyrektor Zarządzający Lexmark Central Europe zaznacza, że transformacja cyfrowa to warunek konieczny do sprawnego zarządzania biznesem i administracją w dzisiejszym świecie pełnym szybkich i zaskakujących zmian. Pandemia znacznie przyśpieszyła korzystanie z usług i produktów cyfrowych.

– Firmy wiele zyskają na sprawnym i bezpiecznym procesie cyfryzacji. W przenoszeniu infrastruktury drukowania do chmury ważne jest zastosowanie rozwiązań efektywnych i sprawdzonych. Żeby być konkurencyjnym i nowoczesnym nie można sobie pozwolić na błędy. Duży potencjał mają usługi wykorzystujące IoT czy analitykę interaktywną, jak oferowane przez Lexmark rozwiązanie MPS, które obejmuje już ponad 1 mln urządzeń na świecie.

Globalny dostawca rozwiązań przetwarzania obrazów

W komunikacie zaznaczono, że Lexmark tworzy innowacyjne technologie obrazowania wykorzystujące chmurę i Internet Rzeczy, które pomagają klientom w ponad 170 krajach na całym świecie realizować wizję prostego drukowania, bezpieczeństwa, oszczędności i zrównoważonego rozwoju.

„Ścisłe połączenie zaawansowanej technologii, specjalistycznej wiedzy branżowej i wyjątkowego zaangażowania w obsługę klientów pomaga eliminować obciążenia związane z IT oraz umożliwia transformacją cyfrową, a także zapewnia oszczędności i elastyczność w sieciach handlowych, sektorze finansowym i rządowym, służbie zdrowia, przemyśle wytwórczym, szkolnictwie i innych.” – napisano w komunikacie.

źródło: informacja prasowa
- Reklama -

Polecamy

- Reklama -