Doświadczony manager dyrektorem sprzedaży w Kyndryl w regionie

Newsroom BrandsIT
Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit 1 min
1 min

Kyndryl powołał Andrzeja Gibasa na stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży w Polsce i Krajach Bałtyckich. Gibas zdobył ponad 20-letnie doświadczenie i głęboką znajomość branży IT w Polsce. Dołączył do Kyndryl z KPMG, gdzie pełnił funkcję Partner Associate, Business Advisory, Head of Markets. Wcześniej był dyrektorem zarządzającym i prezesem zarządu SAP w Polsce, a także sprawował wiele funkcji kierowniczych w globalnych firmach IT, takich jak IBM, Oracle i Microsoft.

Andrzej Gibas aktywnie uczestniczy w inicjatywach i wydarzeniach branżowych na styku biznesu i technologii. Pełnił funkcję Członka Prezydium Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich, był również członkiem mRady doradzającej Zarządowi mBanku. Jest ekspertem w obszarze zastosowania rozwiązań IT, transformacji cyfrowej oraz projektów migracji do chmury.

Andrzej Gibas jest absolwentem Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Świętokrzyskiej. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu handlu zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Client Executive Program w INSEAD w Fontainebleau we Francji.

SOURCES:Kyndryl
Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz