Druga edycja szkolenia Component Forum już 21 marca

- Reklama -

Component Forum to szkolenie, podczas którego uczestnicy mogą samemu sprawdzić jak prezentują się najnowsze rozwiązania topowych marek komponentowych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – wystarczy się zarejestrować pod tym linkiem.

W programie szkolenia, oprócz prezentacji takich marek jak Intel, Seagate, Gigabyte, Adata, Avermedia, będzie można wypróbować fotele gamingowe Warrior Chairs i akcesoria VULCANO dla gamingu. Całość dopełni wystąpienie Michała Miłkowskiego, Dyrektora Działu Komponentów i marki Actina w Action S.A.

Klienci dobrze znają naszą markę komputerów i serwerów, bo Actina jest na rynku od prawie 20 lat. Jednak nie wszyscy jeszcze mają świadomość, że obecnie mocno rozbudowujemy ofertę Actina gaming, którą testujemy z młodą, ale ambitną drużyną e-sportową PACT. Nasza współpraca zaowocowała połączeniem siłDruga edycja szkolenia Component Forum już 21 marca i stworzeniem drużyny ACTINA PACT – dzielnie przeciera ona szlaki na arenie polskiego i międzynarodowego e-sportu. W marcu ACTINA PACT wygrała turniej Lantrek w Finlandii. W tym samym czasie jej pozostała część godnie reprezentowała stoiska Actina na IEM w Katowicach. Ale na tym nie koniec naszych wspólnych osiągnieć. O pozostałych chętnie opowiem Państwu już 21 marca – mówi Michał Miłkowski.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Marcin Kurzawski, Dyrektor Sportowy ACTINA PACT, który poprowadzi razem ze swoimi gośćmi ze świata e-sportu panel pt. „Czy produkt powinien mieć duszę? Kulisy e-sportu: biznesu z emocjami”.

Component Forum odbędzie się 21 marca, rejestracja rozpocznie się o godz. 9.30, w siedzibie Action S.A. ul. Dawidowska 10, Piaseczno (Zamienie).

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -