Elitmind z tytułem Microsoft Country Partner of the Year 2023 w Polsce

Elitmind z tytułem Microsoft Country Partner of the Year 2023 w Polsce

Firma Elitmind dostarcza rozwiązania pomocne w transformacji cyfrowej organizacji w branżach handlu detalicznego, energetyce, bankowości, telekomunikacji, logistyce i administracji. Partner od lat dynamicznie reaguje na trendy rynkowe, a dla swoich klientów przygotowuje rozwiązania oparte o dane i sztuczną inteligencję.

Microsoft Country Partner of the Year to cyklicznie przyznawane nagrody za pracę i dokonania firm partnerskich z całego świata. W Polsce za rok 2023 nagrodę otrzymała organizacja Elitmind, zaufany partner Microsoft dostarczający ponad 300 rozwiązań z obszaru danych i sztucznej inteligencji. Globalnie, aż 106 krajów wyłoniło zwycięzcę w kategorii Microsoft Country Partner of the Year.

„Jesteśmy obecnie w szczególnym momencie rozwoju technologii i dostępu do chmury. Niespełna 2 miesiące temu uruchomiliśmy w Polsce najbardziej nowoczesny i zaufany region przetwarzania danych w chmurze Microsoft Azure. To przełomowy moment, na który wiemy, że czekali nasi obecni i przyszli klienci oraz partnerzy. Dziś, niezwykle cieszę się i gratuluję firmie Elitmind, która od lat jest bardzo ważnym członkiem już ponad 7,5 tysięcznego ekosystemu partnerów Microsoft. Nagroda Partner of the Year to wyraz uznania dla pracy całego zespołu Elitmind, który odważnie podejmuje decyzje, których efektem są innowacyjne rozwiązania kierowane dla rozmaitych branż i biznesów w Polsce” – mówi Piotr Grzywacz, dyrektor kanału partnerskiego polskiego oddziału Microsoft.

Elitmind zajmuje się danymi, które służą m.in. do prognozowania cen spotowych paliw i gazu czy budowy platformy analitycznej wspierającej zrównoważone zarządzanie dystrybucją energii ze źródeł OZE z wykorzystaniem zaawansowanej analityki, dla największych graczy w polskim sektorze energetycznym.

Elitmind został doceniony w konkursie Microsoft Partner of the Year m.in. za reprezentowanie wyjątkowego podejścia do współpracy z Microsoft, zwinność wobec zmiennego otoczenia, konsekwentny rozwój kompetencji cyfrowych, proaktywne podejście do generowania nowych możliwości sprzedażowych oraz kreatywność w promowaniu technologii i usług Microsoft.

Popularne

Trend 24h

więcej publikacji

od naszych partnerów