EUVIC Solutions inwestuje w spółkę Get IT Dan

Strategiczne partnerstwo między EUVIC Solutions, wiodącym integratorem IT z grupy EUVIC, a firmą konsultingową Get IT Dan, zyskuje na znaczeniu poprzez nabycie 25% udziałów w spółce. Ta przełomowa transakcja nie tylko zacieśnia współpracę między dwiema firmami, ale również ustanawia nowy standard w branży IT, gdzie innowacje technologiczne i strategiczne procesy są kluczowe dla efektywnego wykorzystania nowoczesnych technologii.

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit
2 min

EUVIC Solutions, integrator IT z grupy EUVIC, zacieśnia współpracę z firmą konsultingową Get IT Dan poprzez nabycie 25% udziałów w spółce. Ta transakcja wyznacza nowy standard w branży IT, gdzie efektywne wdrażanie innowacji technologicznych musi iść w parze z budowaniem strategii i procesów, które pozwolą na ich efektywne wykorzystanie. 

Sztuczna inteligencja, analiza danych i automatyzacja redefiniują obecnie modele biznesowe wielu firm. Przedsiębiorstwa muszą błyskawicznie dostosowywać się do nowych technologii, aby utrzymać swoją przewagę konkurencyjną. Współpraca między firmą integratorską a konsultingową stanowi kluczowy element, który znacząco przyspiesza proces cyfrowej transformacji. Zapewnia kompleksowe podejście – od planowania po wdrożenie i optymalizację.

To nie połączenie firm, to połączenie wizji. Nasza decyzja wynika z naturalnego rozwoju rynku, który oczekuje całych strategii cyfryzacji, a nie pojedynczych wdrożeń. W ten sposób uniknie się podstawowego problemu, jakim jest wprowadzanie w nowych systemach starych procesów. Wspólnie przeprowadzimy klientów przez cyfrową rewolucję, budując na solidnych podstawach strategicznych – mówi Adam Bajura, Prezes Euvic Solutions. 

Uwolnić potencjał technologii

Tandem integratora i firmy konsultingowej pozwala w pełni wykorzystać potencjał wdrażanych technologii informatycznych. W połączeniu z know-how, zbieranym przez lata w różnych branżach, staje się kluczem do redukcji kosztów, minimalizacji ryzyka, a przede wszystkim, odnoszenia długofalowych korzyści z inwestycji w obszarze IT. 

- Advertisement -

Współpraca naszych firm zaowocuje dla klientów kompleksowym podejściem do wyzwań, z jakimi się mierzą. Dzięki połączeniu zorientowania na oczekiwane łańcuchy wartości,  optymalizacji procesowych oraz migracji najlepszych praktyk branżowych z wdrożeniami konkretnych systemów, zapewnimy holistyczne podejście end-to-end, jakiego oczekuje rynek. Nasze usługi pozwolą na lepsze zrozumienie potrzeb, prowadząc do trafnych wyborów i efektywnej implementacji rozwiązań. Wynik? Bezpośredni wpływ na wzrost zwrotu z inwestycji (ROI) i redukcja całkowitych kosztów posiadania (TCO) – mówi Bartosz Usdrowski, Prezes Get IT Dan. 

Udostępnij
- REKLAMA -