Fellowmind rozwija swoją obecność w Polsce i Europie – Daniel Olejniczak kieruje nową fazą rozwoju

Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit

Grupa Fellowmind nadaje priorytet ekspansji w Polsce i w regionie Europy Centralnej, dostrzegając potencjał do dynamicznego rozwoju polskiego oddziału. Na stanowisko Managing Director w Fellowmind Poland powołano Daniela Olejniczaka – dotychczasowego Wiceprezesa Zarządu, który jest związany z firmą od ponad 20 lat.

Już po niespełna 3 latach od dołączenia polskiej firmy do Fellowmind, stajemy się hubem dla Grupy w regionie Europy Centralnej. Dotychczasową działalność Fellowmind Poland doceniono, wybierając na stanowisko Managing Director eksperta z lokalnych struktur. Od 1 marca obejmie je Daniel Olejniczak – dotychczasowy Wiceprezes Zarządu.

“Powierzono mi zadanie koordynowania procesu rozwoju marki Fellowmind w Europie Centralnej, a Fellowmind Poland zostało uznane za kluczową dla dalszej ekspansji w regionie lokalizację. Jestem związany z firmą od ponad 20 lat. Początkowo jako Bonair odegraliśmy istotną rolę w kształtowaniu rynku usług IT w Polsce. Po przystąpieniu do Grupy kontynuujemy rozwój polskiej struktury i umacnianie wiodącej pozycji na rynku rozwiązań biznesowych opartych o platformy Microsoft w Polsce i w regionie”

Daniel Olejniczak, Managing Director, Fellowmind Poland

Na kanwie zmian strukturalnych nastąpiły również zmiany w składzie zespołu zarządzającego Fellowmind Poland. Po blisko 30 latach Andrzej Wach – Prezes Zarządu i założyciel Bonair pozostaje w firmie jako doradca, przekazując tym samym swoje obowiązki i przechodząc na emeryturę. Do zarządu w roli Wiceprezesa dołączył również Daniel Walczuk – CFO w Fellowmind Poland.

“Postrzegamy Polskę jako centralny hub w regionie CEE i ważną część naszego paneuropejskiego łańcucha dostaw. Chcemy zwiększyć naszą obecność w tym rejonie i poszerzyć pulę lokalnych talentów. Dzięki doświadczeniu i osiągnięciom Daniela Olejniczaka, polski oddział Fellowmind będzie mógł jeszcze dynamiczniej się rozwijać, nieustannie budując swoją pozycję w regionie”

Ernst-Jan Stigter, CEO Fellowmind

Potencjał zasobów ludzkich

Zespół Fellowmind Poland liczy dziś 130 specjalistów. To kapitał, który ma kluczowy wpływ na nieustanną ekspansję firmy, a także doskonalenie portfolio produktów i usług. Funkcjonowanie w międzynarodowym środowisku biznesowym w ramach Grupy, stanowi wartość dodaną dla pracowników pozwalając na wymianę doświadczeń oraz gwarantując możliwość zdobywania kolejnych umiejętności również poprzez uczestnictwo w międzynarodowych projektach.  

W przyszłości w polskiej spółce Fellowmind koncentrującej się obecnie na dostarczaniu rozwiązań ERP i CRM opartych o platformy Microsoft, planowane jest rozwijanie oferty o kolejne komplementarne komponenty. Wynika to z koncepcji  Fellowmind “Connected Companies”, której celem jest dostarczanie klientom holistycznych usług.

SOURCES:Fellowmind
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *