in ,

Fifa 18 oficjalnie zapowiedziana

Electronic Arts oficjalnie zapowiedziało grę Fifa 18. Do sieci trafił już zwiastun produkcji, określono datę premiery i zawartość zestawów. Producent zapowiada liczne usprawniania rozgrywki, choć nie podaje szczegółów.

Fifa 18 trafi do sprzedaży 29 września bieżącego roku i będzie dostępna na PC, PS4 oraz XONE. Grę promuje tym razem Cristiano Ronaldo, zawodnik Realu Madryt, z którym zaledwie dwa dni temu wygrał Ligę Mistrzów, strzelając w finale z Juventusem dwa gole. To jego twarz zobaczymy na dwóch z trzech okładek gry EA – na ostatniej o nazwie Edycja Ikony znajdziemy podobiznę legendarnego Ronaldo Luís Nazário de Lima.

Z udostępnionych informacji wiemy, że grze ponownie głosu użyczą: Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski, dostępne będą najważniejsze ligi, w tym Premier League, Ekstraklasa i nasza reprezentacja. Natomiast producent nie poczynił zmian w silniku gry i nadal będzie to Frostbite.

Dostępne będą trzy zestawy, a kupując w przedsprzedaży otrzymamy 8 specjalnych strojów FUT, Cristiano Ronaldo na 5 meczów wypożyczenia w FUT, a także pięć złotych paczek z zawodnikami (jedna tygodniowo). Następna w kolejności będzie Edycja Ronaldo. Od standardowej różni się liczbą paczek (20 zamiast 5) oraz możliwością uruchomienia tytułu trzy dni przed premierą. Ostatnim zestawem będzie Edycja Ikony. Dzięki niemu zagramy o trzy dni wcześniej, a poza zawartością z edycji Ronaldo otrzymamy 40 paczek z zawodnikami (po dwie tygodniowo), kartę Ronaldo Luís Nazário de Lima na 5 meczów wypożyczenia oraz piłkarza drużyny tygodnia FUT na 3 mecze wypożyczenia (jeden co tydzień przez 20 tygodni).

Warto wspomnieć o wersji próbnej gry Fifa 18, dostępnej dla subskrybentów usług EA Access i Origin Access od 21 września.

Biorąc pod uwagę, że Sony promuje tegoroczne wydanie prawdopodobne jest to, że Electronic Arts zrezygnowało ze współpracy z Microsoftem. Pełna prezentacja gry odbędzie się podczas imprezy EA Play, planowanej na 10 czerwca tego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ

Szkoły programowania zamiast uczelni?

karta płatnicza

Mniej niż 20 proc. mikro- i małych firm akceptuje płatności kartami