Fifa 18 oficjalnie zapowiedziana

Zobacz

- Reklama -

Electronic Arts oficjalnie zapowiedziało grę Fifa 18. Do sieci trafił już zwiastun produkcji, określono datę premiery i zawartość zestawów. Producent zapowiada liczne usprawniania rozgrywki, choć nie podaje szczegółów.

Fifa 18 trafi do sprzedaży 29 września bieżącego roku i będzie dostępna na PC, PS4 oraz XONE. Grę promuje tym razem Cristiano Ronaldo, zawodnik Realu Madryt, z którym zaledwie dwa dni temu wygrał Ligę Mistrzów, strzelając w finale z Juventusem dwa gole. To jego twarz zobaczymy na dwóch z trzech okładek gry EA – na ostatniej o nazwie Edycja Ikony znajdziemy podobiznę legendarnego Ronaldo Luís Nazário de Lima.

Z udostępnionych informacji wiemy, że grze ponownie głosu użyczą: Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski, dostępne będą najważniejsze ligi, w tym Premier League, Ekstraklasa i nasza reprezentacja. Natomiast producent nie poczynił zmian w silniku gry i nadal będzie to Frostbite.

Dostępne będą trzy zestawy, a kupując w przedsprzedaży otrzymamy 8 specjalnych strojów FUT, Cristiano Ronaldo na 5 meczów wypożyczenia w FUT, a także pięć złotych paczek z zawodnikami (jedna tygodniowo). Następna w kolejności będzie Edycja Ronaldo. Od standardowej różni się liczbą paczek (20 zamiast 5) oraz możliwością uruchomienia tytułu trzy dni przed premierą. Ostatnim zestawem będzie Edycja Ikony. Dzięki niemu zagramy o trzy dni wcześniej, a poza zawartością z edycji Ronaldo otrzymamy 40 paczek z zawodnikami (po dwie tygodniowo), kartę Ronaldo Luís Nazário de Lima na 5 meczów wypożyczenia oraz piłkarza drużyny tygodnia FUT na 3 mecze wypożyczenia (jeden co tydzień przez 20 tygodni).

Warto wspomnieć o wersji próbnej gry Fifa 18, dostępnej dla subskrybentów usług EA Access i Origin Access od 21 września.

Biorąc pod uwagę, że Sony promuje tegoroczne wydanie prawdopodobne jest to, że Electronic Arts zrezygnowało ze współpracy z Microsoftem. Pełna prezentacja gry odbędzie się podczas imprezy EA Play, planowanej na 10 czerwca tego roku.

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -