Grasz w gry online? Musisz to wiedzieć

6 min

Gry online to obecnie jedna z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu przez młodych ludzi. To, co kiedyś było uważane za marnowanie czasu, dzisiaj przeistoczyło się w ogromną, dochodową branżę, w której szczęścia chce spróbować rosnąca liczba graczy. Co jednak jest najważniejsze, by zapewnić sobie sukces? Najlepszy internet mobilny.

Dlaczego jakość internetu jest tak istotna w grach online?

Dostęp do szybkiego internetu to dzisiaj dla gracza jeden z najważniejszych czynników, który w ogóle warunkuje rozpoczęcie zabawy. Wbrew pozorom nie chodzi tylko o graczy online, ale także o tych, którzy cenią sobie rozrywkę w trybie dla jednego gracza. W czasach platform streamingowych większość gier ściągamy w formie cyfrowej, a jest to ogromne obciążenie nie tylko dla sprzętu, ale przede wszystkim dla naszego łącza internetowego.

Dlatego prędkość pobierania stanowi jeden z najważniejszych czynników, który pozwoli nam w relatywnie zadowalającym czasie ściągnąć ulubioną grę. W tym przypadku warto kierować się prostą zasadą – im internet szybszy, tym dla nas lepiej. Zarówno w przypadku pobierania nowych produkcji, jak i rozgrywki online z pewnością szybki internet okaże się nieocenionym sprzymierzeńcem.

Oferta internetu mobilnego OTVARTA – idealne rozwiązanie dla graczy

Poszukując odpowiedniego dostawcy internetu mobilnego, możemy natrafić na bardzo dużo ofert, które oferują nam najszybszy internet w bardzo niskiej cenie. Nie dajmy się jednak zwieść reklamom, gdyż najprawdopodobniej większość z nich nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Bądźmy sprytni i zanim zdecydujemy się na konkretne rozwiązanie, upewnijmy się, że jest to faktycznie najlepsza na rynku oferta.

Oferta operatora OTVARTA to prawdziwa rewolucja na rynku, która łączy w sobie zalety taniego i elastycznego pakietu, a także najnowszej technologii 5G, która w obecnych warunkach jest bezkonkurencyjna, szczególnie gdy decydujemy się na granie online. Istnieje wiele kwestii, które należy przeanalizować przy wybieraniu dostawcy internetu – zasięg sieci, miesięczne opłaty, wielkość pakietu GB internetu, długość umowy, koszty dodatkowe. W każdym z tych elementów OTVARTA stawia na transparentność i maksymalny zysk użytkownika.

Otwarta

5G – zyskaj przewagę nad innymi graczami

Jeszcze kilka lat temu sieć 4G stanowiła szczyt możliwości technologicznych i nikt nie wyobrażał sobie, że w przyszłości nastanie coś jeszcze lepszego. Jednak w 2020 roku sieć OTVARTA, jako jeden z pierwszych w Polsce operatorów zdecydował się na udostępnienie nowego, rewolucyjnego standardu dla swoich klientów. Mowa tu oczywiście o standardzie 5G.

Co daje nam dostęp do innowacyjnej technologii? Przede wszystkim szybkość internetu na poziomie 600 Mb/s. Warto jednak pamiętać, że potencjał sieci 5G jest jeszcze większy, co w przyszłości może zwiastować znaczne lepsze osiągi. To jednak nie wszystko. Czy prędkość internetu byłaby dla nas istotna, gdyby sieć nie zapewniała zasięgu w naszym miejscu zamieszkania? Z pewnością nie. Dlatego też OTVARTA postawiła na powszechną dostępność standardu, który zaowocował możliwością korzystania z 5G we wszystkich 16 województwach. Infrastruktura wciąż się powiększa, co daje nam potencjał do objęcia siecią 5G zdecydowanej większości kraju.

Czy 5G to tylko szybszy internet? To oczywiście istotne, ale nowoczesna technologia zapewnia nam również niespotykaną wcześniej stabilność. 5G to przyszłość a my już teraz mamy możliwość skorzystania dobrodziejstwa najszybszego internetu dostępnego na rynku.

Otvarta

Dobierz pakiet internetu mobilnego do swoich potrzeb

Czy jest coś jeszcze, co powinno interesować gracza przy poszukiwaniu internetu mobilnego skrojonego do indywidualnych potrzeb? Z pewnością istotny okaże się szeroki wybór pakietów. OTVARTA jako jedyny operator w Polsce zapewnia wybór tak wielu pakietów internetu mobilnego.

Jaki pakiet będzie dla nas najlepszy? 300, 400 a może 500 GB? OTVARTA oferuje nam możliwość wykorzystania tak dużego transferu za naprawdę niewielkie pieniądze. Przykład? Pakiet O! SZYBKI 100 GB! + 200 W NOC! 5G to 100 GB plus dodatkowy pakiet 200 GB noc z możliwością zamówienia nowoczesnej karty e-sim. Tak bogaty pakiet dostępny jest w cenie 44.99 zł na czas nieokreślony. Jeśli jednak nasze wymagania względem pakietu GB są większe, bez problemu możemy postawić na niezawodną propozycję O! SZYBKI
500 GB! 5G, gdzie w cenie 99 zł otrzymujemy aż 500 GB do rozdysponowania w miesiąc.

Otvarta

Dlaczego OTVARTA to najbardziej elastyczna oferta na rynku internetu mobilnego?

Nikt z nas nie lubi wiązać się długimi umowami. Nie ma w tym nic dziwnego. Wielokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, w której płacimy drogi abonament w sytuacji, gdy cała branża postawiła na konkurencyjność i ceny dla nowych klientów mogą być nawet o połowę tańsze. OTVARTA zdaje sobie z tego sprawę, dlatego każda umowa jest zawierana na czas nieokreślony.

Co to oznacza dla graczy? W każdym momencie możemy zrezygnować z usług OTVARTA. Jeśli po kilku miesiącach zdecydujemy, że warto spróbować czegoś innego, możemy zrobić to bez żadnych czasochłonnych formalności.

Sieć OTVARTA i oferta internetu mobilnego to dla graczy gwarancja dostępu do najszybszej sieci 5G, mnogość pakietów w atrakcyjnych cenach oraz bezterminowa umowa, która pozwala nam dostosować ofertę OTVARTA do własnych potrzeb.

Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz