Ad image

Grzegorz Maczuga dołączył do Sharp Polska

Bartosz Martyka - Redaktor naczelny Brandsit

Grzegorz Maczuga od sierpnia dołącza do działu sprzedaży pośredniej w Sharp Polska. Będzie odpowiadał za współpracę z siecią Autoryzowanych Partnerów.

Grzegorz Maczuga ma ponad 10-letnie doświadczenie w sprzedaży, wprowadzaniu na rynek nowych produktów i doradztwie technicznym w zakresie szeroko rozumianej automatyki biurowej. Przez ostatnie cztery lata, pracując dla HP Inc. i Samsung Electronics, był odpowiedzialny za budowę i rozwój sieci partnerskich (drukarki, urządzenia MFP) dla tych firm.

Dołączenie do zespołu Sharp Electronics Polska jest dla mnie bardzo interesującym wyzwaniem zawodowym. Przebudowa oraz poszerzenie współpracy z kanałem partnerskim jest dla mnie priorytetem, a celem w dłuższej perspektywie jest zrównoważony wzrost udziału Sharp na polskim rynku, bazując na stabilnej sieci partnerów” – mówi Grzegorz Maczuga, Channel Sales Manager, Sharp Electronics CEE.

Zatrudnienie Grzegorza Maczugi to kolejny krok w realizacji nowej polityki sprzedaży Sharp Polska, mającej na celu zwiększenie wsparcia dla Autoryzowanych Partnerów, a także zmian i poszerzania Sieci Partnerskiej.

Rafał Szarzyński, Country Sales and Marketing Manager w Sharp Electronics CEE, komentuje: „Zatrudnienie Grzegorza to kolejny krok w realizacji naszej nowej strategii sprzedaży w kanale. Podstawą naszych działań jest mocne zaangażowanie w sprawy dotyczące lokalnych rynków, na których działają nasi Autoryzowani Partnerzy. Dodatkowo wprowadziliśmy też nowy Program Partnerski oraz nowe zasady współpracy, które już teraz pokazują wzrost aktywności naszych Partnerów. Jestem pewien, że w przyszłości pozwoli nam to zwiększyć nasze udziały rynkowe w Polsce”.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *