Hosting z technologią Intel Optane w nazwa.pl

- Reklama -

Spółka nazwa.pl jako pierwsza firma hostingowa w Polsce, wprowadza w ramach swoich usług najnowocześniejszą technologię Optane, którą Intel w oficjalnych materiałach określa jako „rewolucja w zakresie pamięci”. Technologia Intel Optane to największy przełom od 1989 roku, od czasu wynalezienia technologii NAND Flash Memory, która posłużyła do budowy dysków SSD.

Dyski komputerowe wykonane w technologii Intel Optane, w stosunku do powszechnie stosowanych dysków SSD, posiadają ponad dziesięciokrotnie niższe czasy dostępu do danych oraz zapewniają w przeciwieństwie do dysków SSD stabilną pracę, nawet przy dużym obciążeniu. Efektem jest skokowy wzrost wydajności działania wszystkich aplikacji, a w szczególności tych, które korzystają z baz danych. Jedyną wadą dysków Intel Optane jest kilkukrotnie wyższa cena, w stosunku do obecnie stosowanych dysków SSD.

Wprowadzona w nazwa.pl, dwa lata wcześniej, technologia dysków SSD z interfejsem NVMe będzie wycofywana i zastępowana w czwartym kwartale 2019 roku. Wraz z wymianą dysków NVMe na dyski Intel Optane na serwerach baz danych, zostaną zainstalowane również najnowsze procesory z oferty firmy Intel, dzięki czemu szybkość wykonywania się typowych aplikacji korzystających z baz danych typu WordPress, wzrośnie ponad dwukrotnie.

Kolejne zmiany umacniają nazwa.pl na pozycji lidera technologicznego wśród firm hostingowych w Polsce i zwiększają przewagę nad innymi firmami hostingowymi. Spółka nazwa.pl przekazuje swoim Klientom najwyższej klasy usługi, a Klienci nazwa.pl jako pierwsi w Polsce mogą korzystać z nowych technologii, niedostępnych w ofertach firm konkurencyjnych.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -