IFA 2017: 77-calowy telewizor od Sony

- Reklama -

Firma Sony podała informację o dostępności w Europie 77-calowego telewizora OLED 4K HDR BRAVIA A1. To nowy model z wysoko ocenianej serii OLED Sony — oferowanej dotąd w wersjach 55″ i 65″. Rozpoczęcie dostaw przewidziano na końcówkę września.

sony ifa telewizor

Telewizory OLED 4K HDR Sony BRAVIA A1 mają bardzo dobrą jakość obrazu i całkowitą czerń matrycy OLED, której możliwości rozszerza układ Sony 4K HDR Processor X1 Extreme, wytwarzający obraz 4K HDR. Aby umożliwić oglądanie coraz popularniejszych materiałów HDR, telewizor obsługuje standardy HDR10, HLG oraz Dolby Vision (zgodność z tym ostatnim zapewni aktualizacja wewnętrznego oprogramowania, która pojawi się pod koniec roku). Technologia Acoustic Surface, wykorzystana po raz pierwszy w modelach BRAVIA OLED A1 55″ i 65″, zmienia ekran nowego, 77-calowego telewizora w ogromny głośnik i nadaje mu oryginalny wygląd — bez żadnej podstawy. Ekran telewizora składa się z ponad 8 milionów samorzutnie świecących pikseli.

sony ifa telewizor

Telewizory OLED 4K HDR BRAVIA A1 wykorzystują platformę Android TV™, będącą przepustką do filmów, programów telewizyjnych i tysięcy aplikacji. Dzięki niej można z łatwością oglądać tradycyjną telewizję i programy z oferty operatorów kablowych, pobierać materiały rozrywkowe i używać telewizora do gier. Miłośnicy telewizji mają dostęp do najnowszych hitów oraz filmów z repertuaru serwisów Google Play, Netflix, Amazon Video, YouTube i innych.

sony ifa telewizor

Nabywcy nowych, 77-calowych telewizorów OLED BRAVIA A1 i innych modeli BRAVIA z platformą Android z oferty na rok 2017 otrzymają ponadto pakiet Google Play (pakiet Google Play jest dostępny w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Włoszech; daty dostępności mogą zależeć od kraju). Od jesieni uzyskają oni bezpłatnie 3-miesięczny dostęp do zasobów muzycznych serwisu Google Play, specjalny booster pack do gry Real Racing 3 firmy EA, a do tego możliwość wybrania jednego filmu 4K UHD z proponowanych przez Google Play przebojów.

sony ifa telewizor

Więcej informacji o 77-calowym telewizorze A1 i pakiecie Google Play zawiera blog Sony na targach IFA.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -