John Visentin nowym CEO Xerox

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska  - Redaktor prowadzący Brandsit 1 min czytania

Chief executive officer Xerox został John Visentin. Jest on jednocześnie wiceprzewodniczącym zarządu firmy. Funkcję prezesa zarządu objął Keith Cozza.

John Visentin zastąpił na tym stanowisku Jeffa Jacobsona, poprzedniego prezesa Xerox. Visentin posiada szerokie doświadczenie w branży IT. Przed dołączeniem do Xerox doradzał zarządowi Exela Technologies. Współpracował także z Advent International, któremu doradzał, operacyjnie i strategicznie, w zakresie m.in. procesów due diligence czy podejmowanych inwestycji.

Firma ogłosiła również termin dorocznego spotkania akcjonariuszy. Odbędzie się ono 31 lipca 2018 roku. Z kolei do 13 lipca 2018 roku uczestnicy spotkania będą mogli przesyłam proponowane kandydatury członków zarządu. To standardowa procedura Xerox, która jest realizowana przez każdym spotkaniem akcjonariuszy.
Skomentuj
- Reklama -

Światowy rynek druku cyfrowego przekroczył 27 mld USD w 2022 r.

Druk cyfrowy to nowoczesna technologia druku obrazów cyfrowych bezpośrednio na różnych podłożach, takich jak fotografia, płótno, materiały syntetyczne i kartony.

2 min czytania

Niemiecka fundacja miała być furtką do obejścia sankcji dla Nord Stream. Fundację uruchomił rząd landu

Fundacja Klimatyczna Meklemburgii-Pomorza Przedniego (MV) od chwili powstania była krytykowana za wspieranie dokończenia budowy gazociągu Nord Stream 2. Teraz pojawiają

4 min czytania

Jak bezpiecznie kupić używane auto?

Przy zakupie samochodu używanego najważniejsza jest weryfikacja stanu technicznego, sprawdzenie stanu prawnego i jego pochodzenie. Zgromadzone informacje powinny pomóc w

3 min czytania