Marcin Długosz z 3S do Tech Daty

Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit
2 min

Tech Data poinformowała o powierzeniu stanowiska Business Development Managera Hitachi Vantara Marcinowi Długoszowi, który do zespołu Tech Data dołączył w sierpniu b.r. mając za sobą dwie dekady doświadczenia w branży IT. Obejmując swoją funkcję, Marcin Długosz za główny cel postawił sobie pomoc partnerom w ich podróży przez cyfrową transformację.

W zakresie odpowiedzialności Marcin Długosza znalazły się: rozwój biznesu w oparciu o produkty Hitachi Vantara, współpraca z nowymi partnerami biznesowymi, utrzymywanie dobrych relacji z producentem, wsparcie działu marketingu w promowaniu produktów Hitachi Vantara na polskim rynku.

Marcin Długosz posiada 20-letnie doświadczenie w branży IT. Przed dołączeniem do zespołu Tech Data pracował w 3S Data Center na stanowisku Regional Presales and Business Development Manager. W latach 2015 – 2018 był zatrudniony w K3System jako Presales and Head of Backup&Storage. W latach 2011 – 2015 pracował w Vayana Technologie Informatyczne jako Inżynier wsparcia, Wdrożeniowiec, Integrator. W latach 2000 – 2009, z przerwą w latach 2004 – 2006 na pracę w Dominanta Praska – Office Building (IT Manager), był związany z największymi wydawnictwami prasowymi, w których zajmował stanowiska techniczne: 2009: Hubert Burda Media, IT Support Engineer; 2007 – 2008: Ringier Axel Springer Media AG, IT Specialist; 2000 – 2004: Edipresse Polska, Kierownik w dziale IT.

Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data, Polska, komentuje: „Witamy serdecznie Marcina na pokładzie Tech Data. Jest to bardzo dobry czas, aby wzmocnić nasze szeregi i wziąć udział w transformacji modelu dystrybucyjnego firmy oraz wzmocnić kompetencje w zakresie Hitachi Vantara. Trzymam kciuki i życzę powodzenia!”

Marcin Długosz studiował europeistykę w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Obecnie kształci się w Akademii Leona Koźmińskiego studiując zarządzanie przedsiębiorstwem.

Prywatnie Marcin Długosz jest miłośnikiem dobrej kuchni oraz samochodów marki Saab.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *