- Reklama -

MedApp rozwija badania diagnostyczne

Zobacz

- Reklama -

MedApp w ramach wdrożonego systemu CarnaLife w jednostkach medycznych Intercard i CarintArt oraz działalności spółki Telemedica przeprowadził od lutego do czerwca 2018 r. 493 badania diagnostyczne.

Komercyjna implementacja systemu Carna Life zakończyła się sukcesem i mamy już blisko pół tysiąca wykonanych badań. Oczywiście to dopiero początek naszego wdrożenia, dlatego liczymy, że do końca roku skokowo wzrośnie liczba osób objętych diagnostyką kardiologiczną. Możliwość zdalnego przeprowadzania badań znacząco poprawi komfort i bezpieczeństwo pacjentów – informuje Mateusz Kierepka, prezes MedApp.

W styczniu 2018 r. MedApp podpisał pięcioletnią umowę z Premium Lease & Finance (PLF), na mocy której najpierw wdrożył system CarnaLife w Intercard i CarintArt, a następnie udostępnił rozwiązanie telemedyczne obu firmom. Wynagrodzenie za świadczenie usług oparte jest na liczbie aktywowanych pacjentów. Za każdego aktywowanego użytkownika CarnaLife spółka otrzymuje wynagrodzenie miesięczne.

Chociaż naszym podstawowym celem na ten rok pozostaję uzyskanie certyfikatu FDA, to cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszych rozwiązań oraz nad pozyskaniem nowych kontaktów zarówno w Polce, jak i za granicą. Mamy nadzieję, że w 2018 r. pokażemy już znaczącą pozycję po stronie przychodów – podsumowuje Kierepka.

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -