Nim zaczniesz sprzedawać online – wypróbuj platformę IdoSell!

Newsroom BrandsIT
Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit 3 min
3 min

Rynek e-commerce zyskuje z każdym rokiem na znaczeniu, co zachęca wiele osób do spróbowania swoich sił w sprzedaży online. Z drugiej strony panuje tu ogromna konkurencja, więc aby zaistnieć, znaleźć klientów i móc dotrzymywać kroku konkurencji, potrzeba sprawdzonych rozwiązań. Najważniejsze to zainwestować w profesjonalną platformę sprzedażową, jednak aby się przekonać, że tak jest, najpierw warto ją przetestować. Taką możliwość zapewnia Idosell.

IdoSell – co to takiego?

Idosell to platforma dla profesjonalnych sprzedawców. Pozwala nas sprawne obsługiwanie i kontrolowanie ogromnej ilości – nawet kilku tysięcy zamówień każdego dnia. Aktualnie Idosell obsługuje ponad 6000 sklepów internetowych, które w samej Polsce wysyłają ponad 4,5 milionów paczek miesięcznie. Łączna kwota transakcji dochodzi do 12 miliardów złotych! Jeśli chcesz dołączyć do tego grona zadowolonych właścicieli sklepów, wypróbuj demo sklepu internetowego Idosell. Możesz je testować przez przynajmniej 14 dni, przekonując się, ile zyskasz, jeśli zdecydujesz się na współpracę.

Jak to działa?

Zamawiając usługę, otrzymasz dostęp do sklepu internetowego o pełnych możliwościach, dzięki czemu łatwo się przekonasz, co zyskasz, decydując się na sklep na platformie Idosell. Możesz korzystać ze wszystkich funkcjonalności- zakładając nowych użytkowników, modyfikując template czy importując towary.

Gdy okres próbny się zakończy, wszystkie Twoje dane zostaną bezpiecznie usunięte, więc nie musisz się martwić, że ktoś będzie miał do nich dostęp. Informacje z wersji testowej nie są przenoszone do ewentualnej (jeśli się zdecydujesz) wersji produkcyjnej. Może się też okazać, że 7 dni to za krótko na test. Nic nie stoi na przeszkodzie, by poprosić o przedłużenie tego okresu. Zresztą, możesz to robić dowolną ilość razy – nie pociąga to za sobą żadnych kosztów, nie wiąże się też z obowiązkiem zamówienie pełnej wersji.

Jeśli chcesz spróbować, wystarczy się zarejestrować i zamówić demo, zyskując nie tylko dostęp do sklepu, ale też do bazy wiedzy, w której znajdziesz wszelkie potrzebne informacje na temat tego, jak szybko i efektywnie prowadzić sprzedaż online.

Idosell – dlaczego warto?

  • Wszystkie sklepy na platformie Idosell działają na otwartym oprogramowaniu SaaS, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo;

  • Zawsze zapewnione masz nieograniczone wsparcie techniczne, które świadczy zespół profesjonalistów. Dzięki temu każdy klient może wykorzystać Idosell w optymalny sposób;

  • Masz pewność, że Twój sklep będzie działał aż miło, a wszystko to za sprawą nowoczesnego, wszechstronnego silnika;

  • Twój sklep będzie wyglądał tak, jak sobie wymarzysz, zatroszczy się o to zespół specjalistów – webmasterów, programistów, konsultantów i administratorów.

Nie ulega wątpliwości, że warto sprzedawać online. Dobrze jednak wcześniej poznać platformę, która to znacząco ułatwi. Współpracując z IdoSell, przekonasz się krok po kroku, jak działa sprzedaż internetowa, dzięki czemu osiągniesz rynkowy sukces!

Udostępnij