Nowa dyrektor ds. HR w polskim oddziale Microsoft

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska  - Redaktor prowadzący Brandsit 2 min czytania

Od 1 stycznia 2019 r. Katarzyna Cymerman dołączyła do ścisłego kierownictwa Microsoft w Polsce, odpowiadając za politykę HR w polskim oddziale firmy. Jest związana z firmą od ponad 7 lat. Wcześniej zarządzała obszarem spraw personalnych między innymi w dziale Marketing & Operations oraz w dziale Consumer & Device Sales na region Europy Środkowo-Wschodniej. Na nowym stanowisku zastąpi Darię Gostkowską, która będzie odpowiadać za projekty związane z transformacją kulturową w strukturach HR regionu CEE.

Katarzyna Cymerman MicrosoftKatarzyna Cymerman posiada bogate doświadczenie w budowaniu strategii dotyczącej zasobów ludzkich i wdrażaniu jej w całej organizacji, w tym w obszarze rekrutacji i planów sukcescji kadr kierowniczych, mentoringu oraz programów rozwoju i oceny kompetencji talentów. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zmianą i transformacji kulturowej nastawionej na budowanie zaangażowanych zespołów osiągających długofalowe sukcesy.

Jej poprzednie role w Microsoft były związane z rekrutacją i rozwojem talentów w regionie CEE oraz transformacją i wdrożeniem nowego modelu ich pozyskiwania w całej Europie. Przed dołączeniem do Microsoft w 2011 roku, zajmowała różne stanowiska w działach personalnych, a także pełniła role doradcze w firmach z obszaru Executive Search.

Bardzo się cieszę, mogąc kontynuować pracę z zespołem HR w tak wyjątkowym czasie dla naszej organizacji. Chcę wykorzystać swoje doświadczenie, by móc budować silne zespoły, łącząc ludzi i priorytety biznesowe, aby osiągać jeszcze lepsze wyniki i jednocześnie tworząc wspaniałe miejsce pracy. Cieszę się także na nowe wyzwania i doświadczenia, które ta rola z pewnością przyniesie – podkreśla nowa dyrektor HR.

Skomentuj
- Reklama -

Pułapki na młodych cyberprzestępców: NCA tworzy fałszywe witryny DDoS-for-hire

Brytyjska Narodowa Agencja ds. Przestępczości (NCA) ujawniła, że stworzyła szereg witryn udających usługi „DDoS-for-hire” lub „booter”. Dzięki temu użytkowników Internetu

4 min czytania

“Rzeczpospolita”: Rząd ma pchnąć wielkie zielone inwestycje

Znamy szczegóły założeń do aktualizacji strategii energetycznej. Gigantyczne nakłady finansowe czekają OZE i energetykę jądrową, a ceny wytwarzania prądu mają

3 min czytania