Nowa, prestiżowa marka w portfolio Action S.A.

ACTION S.A. został oficjalnym partnerem ekologicznej marki Our Pure Planet, oferującej designerskie gadżety elektroniczne stworzone z myślą o ochronie środowiska.

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit
2 min

Spółka ACTION S.A., centrum dystrybucji e-commerce, została oficjalnym partnerem marki Our Pure Planet w Polsce. W jej portfolio znajdują się neutralne środowiskowo, designerskie gadżety elektroniczne, takie jak słuchawki, przenośne głośniki, ładowarki indukcyjne i powerbanki. Wszystkie produkty wyróżniają się ponadczasowym wyglądem i elegancją. Współwłaścicielem i ambasadorem marki został w zeszłym roku znany angielski piłkarz – Harry Kane – kapitan reprezentacji Anglii oraz napastnik Bayern Monachium.   

Our Pure Planet to marka, której fundamentem jest troska o planetę. Dlatego wszystkie jej produkty tworzone są z myślą o minimalizowaniu negatywnego wpływu na środowisko i powstają z materiałów pochodzących z recyklingu. Marka nie tylko dostarcza produkty najwyższej jakości, opatrzone certyfikatami środowiskowymi, ale także działa z poszanowaniem pracowników i lokalnych społeczności. Procesy produkcji Our Pure Planet są transparentne, a pracownicy sprawiedliwie wynagradzani.mówi Harry Kane, ambasador i współwłaściciel marki (na zdjęciu)

Our Pure Planet to nie tylko marka, to filozofia życia. Przekonaj się, jak łatwo można łączyć codzienne potrzeby z dbałością o naszą planetę. Wejdź do świata Our Pure Planet i dołącz do społeczności, która aktywnie pracuje nad lepszą przyszłością dla nas wszystkich. Sprawdź ofertę marki w ACTION S.A. i zyskaj cenne przewagi konkurencyjne dzięki marce, które zależy na dobrej przyszłości planety. 

Od 1 lutego wszystkie produkty Our Pure Planet dostępne są z 10 proc. rabatem w postaci punktów w autorskim programie lojalnościowym ACTION S.A. – Łowcy iSE-coinów. W programie mogą wziąć udział zarejestrowani klienci biznesowi dystrybutora. Dzięki temu robiąc zakupy na platformie B2B i-SERWIS zyskują punkty – iSE-coiny, które mogą przeznaczyć na rabat potransakcyjny lub nagrody, czy usługi lub e-vouchery z katalogu Sodexo. 

- Advertisement -
Udostępnij
- REKLAMA -