Nowa szefowa kanału partnerskiego w HPE Polska

Do HPE Polska dołączyła nowa szefowa kanału partnerskiego, która wcześniej pełniła rolę Channel Managera na Europę Środkowo-Wschodnią w Atlassian.

Natalia Zębacka - Redaktor Brandsit
1 min

Urszula Leciejewska dołączyła do Hewlett Packard Enterprise (HPE), gdzie jako Channel Director odpowiada za polski ekosystem partnerski. W swojej nowej roli zadba o relacje z obecnymi partnerami oraz o rozwój kanału dystrybucji, aby produkty i usługi oferowane przez HPE trafiały do coraz większej liczby odbiorców. 

Doświadczona managerka dołącza do HPE

Urszula Leciejewska posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze kanału partnerskiego w sektorze IT. Przed dołączeniem do HPE pełniła rolę Channel Managera na Europę Środkowo-Wschodnią w Atlassian. Wcześniej, przez niemal 10 lat, związana była z Google, gdzie zajmowała regionalne stanowiska, rozwijając kanał partnerski w segmencie usług chmurowych. W swojej karierze pracowała również m.in. w Fujitsu-Siemens, EMC oraz IBM.

Jej największe pasje to muzyka (ma wykształcenie muzyczne) i nowe technologie oraz ich wpływ na rozwój gospodarki. Jest absolwentką kierunku Informatyka w Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, kształciła się także m.in. w Babson College i Harvard Business School w Stanach Zjednoczonych oraz w University of Cambridge w Wielkiej Brytanii.