Nowe moduły fotowoltaiczne klasy premium od Edison Energia

- Reklama -

Grupa Edison Energia, jeden z czołowych graczy na rynku fotowoltaiki, rozpoczęła produkcję własnych modułów PV – ALVA Solar Full Black. Wysokowydajne ogniwa połączone z technologią wzbogacona o domieszkę galu znacząco zmniejszają degradację modułu w czasie, gwarantując bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja na co najmniej 25 lat – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jednym z najważniejszych elementów takiej elektrowni słonecznej są wysokiej jakości moduły. Kluczowym parametrem jest wysoka efektywność, czyli zdolność do przetwarzania promieni słonecznych w energię elektryczną.

Wysoka efektywność modułów ALVA Solar Full Black

ALVA Solar Full Black to moduły o mocy znamionowej 500Wp, oferujące efektywność przekraczającą 20%. Jednocześnie, po 25 latach funkcjonowania, wspomniana sprawność paneli będzie na poziomie 84,8% wartości początkowej, czyli prawie 5% ponad standard rynkowy. Osiągnięcie tak wysokich parametrów modułów ALVA Solar Full Black możliwe jest dzięki zastosowaniu domieszki galu, która znacząco zmniejsza degradację modułu w czasie oraz nowoczesnej technologii multi-busbarowej (MBB) z zintegrowanymi połączeniami szeregowymi i systemem half-cut.

Doskonały design modułu ALVA Solar Full Black w połączeniu z wysoką wydajnością oraz zmniejszonym ryzykiem LID, hotspotów i zacienień, czynią go rozwiązaniem idealnie dopasowanym dla każdego domu jednorodzinnego.

– Nasze panele Alva Solar Full Black to wyjątkowe rozwiązanie na polskim rynku, zarówno pod względem technologicznym, jak i zastosowanego designu. Dotychczas byliśmy w Polsce prekursorem stosowania dwustronnych modułów fotowoltaicznych. Teraz chcemy iść o krok dalej, oferując własny, wyjątkowy produkt. Dzięki ALVA Solar Full Black oferujemy klientom najwyższą jakość, ale także kształtujemy trendy na polskim rynku fotowoltaiki w kierunku innowacjimówi Kamil Sankowski, Członek Zarządu ds. Sprzedaży Edison Energia.

Produkcja własnych paneli fotowoltaicznych pomoże spółce Edison Energia odpowiedzieć na oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

– Produkcja własnych modułów to kolejny, olbrzymi krok w rozwoju Edison Energia, który przede wszystkim zapewni europejskim prosumentom najwyższej jakości produkt. Jesteśmy jedną z największych firm fotowoltaicznych na Starym Kontynencie, która jednocześnie instaluje panele fotowoltaiczne, produkuje energię z własnych farm a także oferuje własne panele fotowoltaiczne najwyższej jakościdodaje Kamil Sankowski.

Edison Energia jest najszybciej rozwijającą się polską spółką energetyczną.
Jesteśmy producentem zielonej energii z farm fotowoltaicznych oraz oferujemy innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, ciepła i optymalizacji zużycia energii. Każdego miesiąca 1,500 naszych pracowników i współpracowników realizuje 1200 instalacji w domach i firmach klientów. Współkształtujemy kierunek polskiej transformacji energetycznej – inwestujemy w farmy fotowoltaiczne i współpracujemy z Polskim Stowarzyszeniem Energetyki Słonecznej.

- Reklama -
Źródło:Edison Energia

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -