Nowy monitor all-in-one Newline Vega dostępny w Polsce

Izabela Myszkowska
Izabela Myszkowska - Redaktor Brandsit
5 min

W pracy spędzamy około 2 000 godzin rocznie. Pomieszczenia biurowe są wizytówką firmy, świadczą o stylu, prestiżu i dbałości o pracowników oraz klientów. Odpowiednio dobrane barwy wprawiają w dobry nastrój i pomagają znaleźć energię do działania. Odpowiednio dobrane urządzenia podnoszą efektywność pracowników, podkreślają nowoczesność i innowacyjność firmy, a także efektownie uatrakcyjniają wnętrza. Do takich urządzeń należy Newline Vega – Rolls-Royce wśród monitorów interaktywnych.

Newline Vega łączy elegancki design z pełną funkcjonalnością all-in-one. Nie wymaga podłączenia komputera, ani akcesoriów. Monitor dostarczany jest w zestawie z komputerem OPS i7-1165G7 11 gen, 16GB DDR4, SSD 256GB, Windows 10 Pro. Do dyspozycji użytkownika są więc dwa systemy –Android i Windows. Newline Interactive jako pierwszy producent zaproponował monitory interaktywne z Android 11. Użytkownik ma do dyspozycji także najnowszy standard  – WiFi 6.0 i Bluetooth 5.2

Obraz

Ramka o grubości trzech milimetrów otacza taflę krystalicznie czystego obrazu 4K. Jest on znakomicie widoczny z każdego miejsca w sali – kąt 178° i odporny na świetlne refleksy. Zawdzięczamy to certyfikowanej technologii Optical Bonding. Szyba ochronna monitora tworzy jeden moduł z panelem LCD. Takie połączenie wymaga odpowiedniego kleju i technologii produkcji pozwalającej na idealne zespolenie tych elementów na całej powierzchni. W efekcie piszemy po ekranie „jak po kartce papieru”. Reakcja na dotyk jest precyzyjna, szybka i płynna za sprawą technologii pojemnościowej (P-CAP).

Bezpieczeństwo

Antyodblaskowa szyba jest wyposażona w powłokę antybakteryjną z certyfikatem TÜV. W celu ochrony oczu przed niebieskim światłem producent nie poprzestał na filtrach oprogramowania, ale zastosował  rozwiązanie sprzętowe, które jest zdecydowanie skuteczniejsze i nie ma negatywnego wpływu na wyświetlany obraz.

- Advertisement -

USB-C Delivery

Newline Vega jest wyposażona w trzy porty USB-C: jeden na górze do podłączenia kamery internetowej i dwa na bocznym – w tym jeden z Power Delivery do podłączania i ładowania urządzeń, takich jak laptopy. Ten ostatni port – przy równoczesnej transmisji danych, obrazu i dźwięku – zapewnia zasilanie na poziomie nawet 100W.

Zestaw do wideokonferencji

Zestaw akcesoriów do wideokonferencji pozwala na wygodne korzystanie z cyfrowych spotkań i współpracy na odległość. Kamera 4K, osiem mikrofonów z redukcją szumów i echa oraz dźwięk płynący z  dwóch głośników 20W oraz subwoofera 15W – gwarantują nie tylko wysoką jakość obrazu i dźwięku, ale także komfort wynikający z dobrze skonfigurowanego zestawu.

Unikalny zestaw aplikacji

Obsługa Newline Vega jest równie łatwa jak smartfona, a użytkownicy mają do dyspozycji zestaw aplikacji, które tworzą ekosystem Newline. Zwiększają one funkcjonalność monitora na poziom nieznany w innych rozwiązaniach tego typu.

W skład ekosystemu Newline wchodzą m. in.

·       WHITEBOARD – biała tablica – flipchart bez limitu przestrzeni pracy. Korzystając z dobrze znanych gestów można przesuwać palcem, powiększać i pomniejszać, zmazywać dłonią i oczywiście pisać bez żadnych ograniczeń.

·       CAST bezprzewodowe przesyłanie obrazu z dowolnego urządzenia na monitor. Jednocześnie na monitorze można zobaczyć treści z czterech urządzeń, które nie muszą korzystać z tej samej sieci WiFi co monitor. 

·       BROADCAST pozwala na przekazanie obrazu z monitora nawet na 200 innych urządzeń w dowolnych lokalizacjach na świecie – wystarczy przeglądarka. Nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji na połączonych urządzeniach.

·       LAUNCH CONTROL – za pomocą jednego kliknięcia daje dostęp do aplikacji, kalendarzy i połączeń wideo. W ten sposób – szybko i bezpiecznie można zyskać dostęp do swojego konta Office 365.

·       REACTIV SUITE – fantastyczne narzędzie do współpracy. Nieograniczona, cyfrowa przestrzeń robocza pozwalająca bez ograniczeń udostępniać multimedia i dokumenty. Prezentować pomysły i efekty pracy, omawiać projekty i nanosić uwagi pracując równie łatwo, ale znacznie wygodniej i efektywniej niż na papierze.

·       DISPLAY MANAGEMENT daje możliwość zdalnego zarządzania monitorami

·       APP STORE – każdy użytkownik monitora Newline może skorzystać z biblioteki proponowanych aplikacji. 

Monitory Newline są objęte 3- letnią gwarancją producenta. Żywotność monitora to 50 000 godzin.

Na testy i prezentację w Warszawie można umówić się wysyłając wiadomość –  poland@newline-interactive.com

Do dyspozycji klientów jest również łódzki showroom dystrybutora marki Newline – firmy AGRAF Sp. z o.o. info@agraf.com.pl, tel. 42 25 03 185

SOURCES:Newline
Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz

- REKLAMA -