Owl Labs – inteligentny system do wideokonferencji w ofercie ACTION S.A.

Misją amerykańskiej firmy Owl Labs jest umożliwienie łączności i współpracy z dowolnego miejsca na świecie, poprzez dostarczanie innowacyjnych narzędzi technologicznych od 2014 roku. Wyróżniając się na rynku przede wszystkim dzięki produktowi "Meeting Owl", inteligentnej kamerze konferencyjnej, Owl Labs znacząco poprawia jakość i efektywność spotkań zdalnych, wspierając rozwój pracy zespołowej na odległość.

Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit
2 min

Misją amerykańskiej firmy Owl Labs jest zapewnienie dostępu do takich narzędzi, które pomagają ludziom łączyć się i współpracować z dowolnego miejsca na świecie. Dlatego organizacja ta, od początku swojego istnienia, czyli od 2014 r., koncentruje się na tworzeniu rozwiązań technologicznych mających na celu poprawę jakości i efektywności spotkań zdalnych oraz  pomoc w rozwoju pracy zespołowej na odległość. Portfolio produktów Owl Labs wraz ze wsparciem projektowym dostępne jest w ofercie ACTION S.A. 

Owl Labs znane jest na rynku przede wszystkim ze swojego produktu zwanego “Meeting Owl”. Jest to inteligentna kamera konferencyjna, która ma wbudowane funkcje do poprawy jakości wideokonferencji, takie jak automatyczne śledzenie mówcy czy panoramiczny widok sali konferencyjnej. Meeting Owl jest idealnym rozwiązaniem dla ośrodków edukacyjnych i firm, które prowadzą spotkania zdalne, umożliwiając bardziej naturalne i płynne doświadczenie wideokonferencji.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do portfolio naszej firmy dołączyły produkty marki Owl Labs, która dzięki swoim innowacyjnym produktom i wiernie realizowanej misji wspierania łączności i współpracy na odległość, zyskała uznanie wśród firm i zespołów na całym świecie. Już dziś widać, że nowych klientów biznesowych przybywa też w Polsce i Europie dzięki naszej współpracy, która gwarantuje nie tylko pewny produkt, ale i wsparcie projektowe.mówi Sebastian Goliszewski, Product Manager w ACTION S.A.  

Pełne portfolio produktów marki Owl Labs zawiera nie tylko Meeting OWL 3, ale także Video Owl Bar, kamerę do tablic, mikrofon oraz inne akcesoria, które pozwalają zaadaptować produkty do wszystkich potrzeb użytkowników. Kamera Owl Labs działa na zasadzie plug-and-play. Posiada dodatkowo opcjonalne, intuicyjne oprogramowanie w postaci aplikacji, która dostarcza użytkownikowi pomocnicze, zaawansowane funkcje pozwalające na większą elastyczność w zarządzaniu przestrzenią spotkania.

Owl Labs ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień za innowacyjne produkty i zaangażowanie w poprawę doświadczeń spotkań zdalnych, m.in. tytuł “Best in Show” na targach CES (Consumer Electronics Show) oraz nagrodę “Best New Product” przyznawaną przez Tech & Learning Magazine.