in ,

Pełna oferta Ubiquiti Networks w Nelro Data

Jednym z zadań dystrybutora jest dbałość o komplementarność oferty danego producenta, lecz w przypadku asortymentu sieciowego czy przeznaczonego pod konkretne projekty, równie ważne jest wsparcie w zakresie wdrożenia po stronie klienta oraz profesjonalny serwis. Nelro Data S.A., poprzez wyspecjalizowany oddział w Białej Podlaskiej, zapewnia realizację projektów opartych o sprzęt marki Ubiquiti Networks.

GRZEGORZ BANDZAREWICZOferta Ubiquiti Networks w Nelro Data jest przemyślana w każdym detalu, dlatego firmy i  instytucje zainteresowane budową nowoczesnej infrastruktury teleinformatycznej znajdą u nas doradztwo w zakresie doboru sprzętu, pełny asortyment dostępny od ręki w magazynie, wsparcie wykwalifikowanych inżynierów, a także w razie usterki, profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – mówi Grzegorz Bandzarewicz, Dyrektor Oddziału Biała Podlaska.

Przyjrzyjmy się portfolio marki, wyszczególniając kategorie produktów:

  • Seria punktów dostępowych airMAX oraz airMAX AC, przeznaczonych do zastosowań klienckich w modelu punkt-punkt lub punkt-wielopunkt. Urządzenia działają w pasmach 2.4GHz i 5GHz, w zakresie 2×2 MIMO lub AC. Większość urządzeń jest zasilana przez PoE co ułatwia montaż. Łatwa instalacja, schludny wygląd oraz darmowe oprogramowanie to największe zalety tego asortymentu.
  • Wydajne radiolinie operatorskie airFiber w wersji ze zintegrowaną anteną i radiem lub oferowane jako oddzielne moduły kompatybilne z antenami wielu innych producentów. Główne cechy produktów to działanie w wolnym od opłat, nielicencjonowanym paśmie oraz wysokie w stosunku do ceny osiągi.
  • Punkty dostępowe, kamery, telefony, switche do zarządzania siecią bezprzewodową, monitoringiem oraz usługami opartymi o protokół VoIP zbiorczo nazwane rozwiązaniami UniFi. Dodatkowo seria Unifi, przygotowana do HOTSPOT-ów w różnych miejscach takich jak: hotele, restauracje, biura, parkingi i wiele innych zastosowań w domu i firmie. W pakiecie klient otrzymuje darmowe oprogramowanie UniFi Controller, umożliwiające zarządzanie urządzeniami w ramach jednej sieci. Na zaawansowane ustawienia administracyjne składa się między innymi możliwość ustawienia tego samego SSID, wielu punktów dostępowych oraz skonfigurowanie zapory typu firewall.
  • Zaawansowane switche i routery stanowiące bazowe elementy sieci. Cechami kategorii EdgeMAX Routing & Switching są między innymi możliwość zasilania przez PoE w dwóch standardach 24V i 48V oraz konfigurowalność każdego portu oddzielnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
Noc IT Intel

Letnia Noc IT z Intel

kaspersky logo

Kaspersky zakazany w administracji USA