Poly: Zmiana na stanowisku Chief Revenue Officer

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska  - Redaktor prowadzący Brandsit 1 min czytania

Plantronics, Inc. ogłosiła powołanie Carla Wiese’a na stanowiska wiceprezesa wykonawczego, dyrektora ds. przychodów (Chief Revenue Officer) i globalnego szefa sprzedaży. Wiese posiada ponad 30 lat doświadczenia w obszarach sprzedaży, marketingu, usług i zarządzania produktem w firmach zajmujących się technologiami dla przedsiębiorstw i organizacji.

Przed dołączeniem do Poly Weise piastował stanowisko prezesa globalnej sprzedaży i usług w BlackBerry Limited, gdzie został zatrudniony, aby przekształcić tego producenta urządzeń w jedną z najbardziej szanowanych firm z obszaru bezpieczeństwa cybernetycznego. Podczas pracy w Blackberry, Wiese był odpowiedzialny za koordynację działalności firmy w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw.

Przed podjęciem pracy w Blackberry Wiese zajmował również stanowiska kierownicze w firmach Apple, Avaya, Cisco, Lucent Technologies Inc. oraz Texas Instruments.

Wiese będzie podlegał dyrektorowi generalnemu Poly, Joe Burtonowi, jako członek zespołu kierowniczego firmy.

Wiese jest współautorem opracowania “The Collaboration Imperative: Executive Strategies for Unlocking Your Organization’s True Potential”. Udziela się także jako doradca zarządów szeregu organizacji, w tym na swojej macierzystej uczelni, Uniwersytecie Stanowym Oklahoma.

Skomentuj
- Reklama -

USA wyparły Rosję z pozycji największego dostawcy ropy do UE w 2022 r.

USA wyparły Rosję z pozycji największego dostawcy ropy do UE w 2022 roku - wynika z danych Eurostatu.

2 min czytania

Nowa edycja “Mój prąd”. Kolejne dofinansowania do pomp ciepła

Od 4,4 tys. zł do 28 tys. zł mogą wynieść dopłaty do pomp ciepła w piątej odsłonie programu "Mój prąd";

5 min czytania