Prywatna pożyczka hipoteczna – alternatywa dla kredytu hipotecznego?

Bartosz Martyka
Bartosz Martyka - Redaktor naczelny Brandsit 4 min
4 min

Kredyt hipoteczny to dla wielu osób jedyna możliwość spełnienia marzeń o własnym domu lub mieszkaniu. Skomplikowane zasady jego uzyskania oraz rygorystyczne warunki…

Kredyt hipoteczny to dla wielu osób jedyna możliwość spełnienia marzeń o własnym domu lub mieszkaniu. Skomplikowane zasady jego uzyskania oraz rygorystyczne warunki nie każdemu jednak pozwalają z sukcesem starać się o kredyt hipoteczny w banku. Dobrą alternatywą dla osób, które pragną szybko uzyskać środki finansowe na zakup lub budowę własnej nieruchomości, jest prywatna pożyczka hipoteczna oferowana przez Finanse dla Ciebie.

Czym jest prywatna pożyczka hipoteczna i jakie są warunki jej uzyskania?

Tradycyjny kredyt hipoteczny na zakup lub budowę nieruchomości

Do uzyskania kredytu hipotecznego w banku potrzeby jest nie tylko wysoki wkład własny, który częściowo pokryje zakup wybranej nieruchomości, ale także dobra sytuacja materialna oraz zdolność kredytowa osoby ubiegającej się o jego przyznanie. Bank oddając nam do dyspozycji dużą kwotę pieniędzy musi być bowiem pewny, że uda nam się w ciągu kolejnych lat terminowo spłacać zaciągnięte zobowiązanie. Na uzyskanie kredytu hipotecznego mogą więc liczyć jedynie osoby posiadające stabilne zatrudnienie (najczęściej pracujące w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony) oraz ci z nas, którzy w przeszłości korzystali już z pożyczek i nie mieli problemów z ich regularną spłatą.

Co jednak w sytuacji, kiedy zarabiamy duże pieniądze, ale pochodzą one z innych źródeł niż pożądana przez banki umowa o pracę lub nie mamy historii kredytowej, która zwiększyłaby w oczach banku naszą wiarygodność kredytową? Czy w takiej sytuacji musimy zapomnieć o kredycie hipotecznym i przez wiele kolejnych lat wynajmować mieszkanie odkładając pieniądze na zakup własnego miejsca na ziemi? Okazuje się, że niekoniecznie! Osobom znajdującym się w takiej sytuacji w rozwiązaniu ich problemów może bowiem pomóc prywatna pożyczka hipoteczna oferowana przez Finanse dla Ciebie na stronie internetowej.

Prywatna pożyczka hipoteczna – czym jest i co może nam zaoferować?

Finanse dla Ciebie to firma, która oprócz konsolidacji chwilówek i pożyczek gotówkowych dla osób prywatnych i przedsiębiorstw oferuje także prywatne pożyczki hipoteczne. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych kredytów hipotecznych, która idealnie sprawdzi się także w przypadku osób, które z niepowodzeniem starały się o przyznanie pomocy finansowej na zakup nieruchomości w banku.

Uzyskanie prywatnej pożyczki hipotecznej oferowanej na stronie https://www.splatachwilowek.pl nie wymaga od nas przedstawiania dokumentów potwierdzających zdolność kredytową, wysokość oraz źródła dochodów oraz sytuację życiową i materialną. Podczas rozpatrywania wniosku o jej przyznanie firma nie weryfikuje naszych danych w BIK, BIG oraz KRD, dzięki czemu o jej uzyskanie mogą starać się także osoby, które w przeszłości miały problemy ze spłatą zobowiązań finansowych. Jedynym warunkiem, który należy spełnić, aby ubiegać się o prywatną pożyczkę hipoteczną jest posiadanie nieruchomości, która będzie mogła stanowić zabezpieczenie kredytu. A jest o co się starać, gdyż kwota prywatnej pożyczki hipotecznej może sięgać nawet 1 mln złotych!

Z prywatnej pożyczki hipotecznej online warto skorzystać tym bardziej, że jest ona oferowana na jasnych i przejrzystych warunkach, bezpieczna oraz niskooprocentowana. Ogromną zaletą, którą docenią zwłaszcza osoby niecierpliwe i pragnące jak najszybciej przenieść się na swoje, jest także bardzo szybka weryfikacja złożonego wniosku. Wstępną decyzję kredytową otrzymamy bowiem jeszcze tego samego dnia, w którym złożyliśmy kompletny wniosek.

Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz