RevBits uznany za jedną z 25 najlepszych firm zajmujących się cyberbezpieczeństwem w 2020 r.

- Reklama -

RevBits, dostawca rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego, znalazł się wśród 25 najlepszych firm z branży cyberbezpieczeństwa w 2020 r. w rankingu The Software Report.

Firma RevBits ogłosiła dziś, że znalazła się na liście 25 najlepszych firm zajmujących się bezpieczeństwem cybernetycznym w 2020 r. przedstawionej przez The Software Report.

Firmy wybrane do tegorocznych nagród należą do najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych technicznie organizacji w zakresie podejścia do ochrony klientów.

Firma RevBits zdobyła wyróżnienie obok uznanych liderów branży, takich jak McAfee, Palo Alto i innych. „To niezwykle satysfakcjonujące, że jako bardzo młoda firma działająca w wysoce konkurencyjnym otoczeniu ponownie zostaliśmy wyróżnieni za innowacyjność” – powiedział David Schiffer, dyrektor generalny.

The Software Report dokonał oceny setki zgłoszeń. Nagrodzeni wdrażają proaktywne i kompleksowe technologie platformowe, aby zapewnić klientom ochronę przed różnego rodzaju atakami cybernetycznymi. W związku z tym, że duża liczba firm poświęca w swojej działalności wiele uwagi transformacji cyfrowej, korzystanie z oferty tych firm z zakresu cyberbezpieczeństwa ma kluczowe znaczenie dla utrzymania bezpieczeństwa cennych danych i infrastruktury.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -