Rozwój TOUGHBOOK pod nowym kierownictwem – Steven Vindevogel dyrektorem Panasonic Europe

Rozwój TOUGHBOOK pod nowym kierownictwem – Steven Vindevogel dyrektorem Panasonic Europe

Steven Vindevogel, dotychczasowy zastępca, objął stanowisko dyrektora dywizji Mobile Solutions Business Division Europe w Panasonic Connect Europe. Jego celem jest kontynuowanie sukcesywnego rozwoju programu przedłużającego cykl życia produktów firmy oraz zwiększenie zaangażowania w zrównoważony rozwój.

Podczas swojej kadencji na stanowisku zastępcy, Steven kierował rozwojem kompleksowych produktów i usług TOUGHBOOK. Oferują także dożywotnie wsparcie firm w obszarze wytrzymałych komputerów mobilnych oraz możliwość stworzenia aplikacji na zamówienie, konserwację predykcyjną i serwis. Rozwój tego obszaru zostanie przyspieszony, ponieważ organizacja będzie nadal opracowywać kompleksowe usługi, które umożliwiają klientom korzystanie z nowych technologii, takich jak prywatne sieci 5G.

Przed dołączeniem do Panasonic, Vindevogel pracował dla innych gigantów technologicznych, między innymi Sony Ericsson i Packard Bell. Posiada tytuł magistra ekonomii biznesu uzyskany na Uniwersytecie w Gandawie. Vindevogel zastąpi na stanowisku Daichi Kato, który pomógł rozwinąć dział TOUGHBOOK podczas swojej dwuletniej kadencji i awansował na stanowisko dyrektora zarządzającego Panasonic Avionics Business Unit w Japonii.

Popularne

Trend 24h

więcej publikacji

od naszych partnerów