Są przecieki na temat nowego flagowca Sony. Xperia z zaskakującą zmianą

Są przecieki na temat nowego flagowca Sony. Xperia z zaskakującą zmianą

W niedawnym przecieku marketingowego filmu Sony Xperia 5 V, który pojawił się w sieci, zasugerowano, że nadchodzący smartfon może doznać znaczącej degradacji. Film został pierwotnie opublikowany na subreddit r/SonyXperia przez użytkownika JB2unique, zanim trafił na YouTube.

Klip jest standardowym materiałem marketingowym: kilka modeli prezentuje Xperia 5 V z różnych kątów, aby podkręcić entuzjazm klientów. Co najbardziej rzuca się w oczy, to fakt, że na tyle urządzenia znajdują się tylko dwie kamery. Prawdopodobnie jedna to obiektyw szerokokątny umieszczony nad opcją ultra-szerokokątną. Nie wydaje się, aby istniała trzecia kamera dla obiektywu telefotograficznego, co jest bardzo dziwnym pominięciem, biorąc pod uwagę, że poprzednie modele, takie jak Xperia 5 IV, miały trzy.

Sony Xperia 5 V
Są przecieki na temat nowego flagowca Sony. Xperia z zaskakującą zmianą 2

Nie wiadomo, dlaczego Sony podąża tą drogą. Użytkownik w oryginalnym wątku na Reddit teoretyzuje, że może firma jakoś odkryła sposób na zintegrowanie obiektywu telefotograficznego z głównym obiektywem, aby stworzyć dwuobiektywowy aparat do smartfonów. Albo może Sony całkowicie go usuwa, aby utrzymać cenę Xperia 5 V na tym samym poziomie co Xperia 5 IV (zwykle sprzedaje się za 999 $ / 949 £ / 1 399 AU$); możliwe, że nawet niższy. Ta ostatnia wydaje się być dominującą teorią w sieci.

To na pewno odważny ruch ze strony Sony, aby usunąć opcję telefotograficzną z ich następnego flagowego urządzenia mobilnego. Telefony Xperia, takie jak Pro-I, są dobrze znane ze swoich zdolności fotograficznych.

Poza układem kamer, film ujawnia kilka ciekawych szczegółów. Przód telefonu, jak zauważyli inni, wygląda podobnie do Xperia 1 IV, z obiektywem do selfie umieszczonym w górnej ramce. Na górze znajdzie się gniazdo audio 3,5 mm – funkcja, która jest obecnie rzadko spotykana w smartfonach. Wokół jednej z kamer znajduje się logo Zeiss T*, co wskazuje, że powraca powłoka antyrefleksyjna. Telefon może również pojawić się w trzech różnych kolorach: czarnym, białym i jasnoniebieskim.

Oczywiście, jak z każdym przeciekiem, przyjmij wszystkie te informacje z rezerwą. Rzeczy mogą się zmienić w ostatniej chwili.

Popularne

Trend 24h

więcej publikacji

od naszych partnerów